ФРС виділяє системний ризик криптовалюти у своєму протоколі

Не дивно, що протоколи ФРС, оприлюднені вчора ввечері, показали, що центральний банк готовий підвищити процентні ставки, а потім продати облігації.

Чиновники ФРС погодилися, що «якщо інфляція не впаде, як очікувалося, було б доцільно перейти від адаптивної монетарної політики швидшими темпами, ніж зараз очікується», — йдеться в протоколі січневого засідання FOMC.

Що ще більш дивно, ФРС також торкнулася ринку криптовалют і стейблкойнів, виявивши, що криптовалюти були предметом обговорення на січневому засіданні ФРС вперше з липня 2021 року.

Представники ФРС висловили занепокоєння з приводу значного зростання індустрії криптовалют, і «деякі учасники побачили нові загрози фінансовій стабільності, пов’язані зі швидким зростанням криптовалютних активів і децентралізованих фінансових платформ», підсумували зустрічі.

Щодо стейблкойнів, то протокол ФРС згадує про потенційний ризик втечі, характеризуючи це як «ще одну слабкість на ринках».

Ринок криптовалюти не відреагував на ці коментарі, і біткойн залишався стабільним, продовжуючи торгуватися у вузькому діапазоні близько 44 000 доларів.