Білорусь приймає в обіг криптовалюту

Білорусь приймає в обіг криптовалюту, а указ, що регулює це питання, підписав президент Олександр Лукашенко.

З поверненням режиму ризику ціна біткойна та інших криптовалют зростає у вівторок вдень.

Офіційна мета указу – запобігти випадковому втягненню білорусів у злочини з використанням криптоактивів.

Указ також деталізує правила конфіскації урядом криптовалют у руках злочинців. Документ також забезпечує правову основу для Білоруського парку високих технологій для створення та управління реєстром криптовалют, які використовуються для порушення постанов білоруської влади.

Біткойн зростає перед обличчям ризику
Тим часом у вівторок вдень курс Bitcoin зростає більш ніж на 4%, а Ethereum приблизно на 6%. Криптовалюти стають дорожчими в умовах повернення (принаймні тимчасового) режиму ризику на фінансові ринки. Зранку ЗМІ повідомили, що частина російських військ на кордоні з Україною повернулася на свої бази. З іншого боку, такі безпечні активи, як золото , падають .

Однак загроза конфлікту не обов’язково остаточно вирішена. Також у вівторок російська Дума ухвалила постанову про визнання незалежності так званих Донецької народної республіки і так званої Луганської народної республіки. Голова Думи В’ячеслав Володін наголосив, що йдеться про визнання обох регіонів як самостійних, незалежних і суверенних держав. Після підписання постанова буде направлена ​​Володимиру Путіну.