Біткойн: Шифф говорить про сценарій зниження до 10 000 (або навіть 0)

Пітер Шифф, відомий американський інвестор і біржовий коментатор, який був одним із тих, хто передбачив фінансову кризу 2008 року, підтвердив учора своє надзвичайно негативне ставлення до біткойнів.

Поділившись минулої ночі довгостроковим графіком біткойна у твіті, він зазначив, що прорив був нижче 30 000 доларів. надасть діаграмі ведмежий профіль.

«Зниження до 10 000 доларів здається само собою зрозумілим, але немає підстав вважати, що цей рівень протримається як постійна основа. Якщо цей подвійний пік закінчиться, справжній рівень буде нульовим!»

Не дивно, що цей твіт викликав негайну реакцію шанувальників біткойнів. Один, зокрема, критикував любов Пітера Шиффа до золота як інвестиції та засобу збереження вартості, на що Шифф відповів:

«Золото служить засобом збереження вартості, тому що коли ви зберігаєте золото , ви зберігаєте найкорисніший метал у таблиці Менделєєва. Попит на золото завжди буде. Яка вартість #Bitcoin, яку можна зберігати? Сьогодні біткойн ні для чого не використовується. Чому це має бути використано для чогось у майбутньому?”

Тим часом біткойн зріс з учорашнього дня, наразі досягнувши 43 500 доларів після того, як у понеділок коливався біля 42 500 доларів. Ethereum також піднімається вище важливого психологічного порогу в 3000 доларів.

Більшість інших криптовалют також знаходяться в зеленій зоні, причому Solana і Avalanche демонструють найсильніший приріст на передньому плані, кожна з них набирає більше ніж 10%.