Хешрейт біткойна близький до історичних висот, як і гаманці ходлера

На вихідних хеш-рейт, швидкість обчислювальної потужності, яка використовується майнерами біткойнів для обробки транзакцій і майнінгу цієї криптовалюти, зросла до ще одного історичного максимуму.

Як зазначає Coin Telegraph, з середини 2021 року тут можна спостерігати тенденцію до зростання.

Це незважаючи на заборону майнінгу криптовалюти в Китаї та проблеми майнерів у сусідньому Казахстані. Точні дані про виробництво, однак, неможливі – можливі лише оцінки. В даний час США є основним джерелом майнінгу криптовалют.

Тим часом дані Glassnode вказують на збільшення володіння біткойнами довгостроковими інвесторами, так званими HODLers. Їхні біткойни наближаються до історичного максимуму. Ці дані охоплюють портфелі з двома значними транзакціями купівлі та без транзакцій продажу. Однак вони не поширюються на біржі криптовалют і гаманці старше 7 років. Вони можуть містити так звані втрачені біткойни.

На відповідні дані звернув увагу популярний у світі криптовалют Twitter користувач Plan C.

Тим часом центральний банк Угорщини виступив за заборону майнінгу криптовалюти на своїй території. Це не єдина європейська інституція, яка підтримала таке рішення.

У понеділок близько обіду курс біткоіна становить близько 42 200 доларів США. Таким чином, він залишається приблизно на 27 000 нижче історичного максимуму, досягнутого восени 2021 року.