Сьогодні вранці у секторі криптовалют неоднозначні коливання цін

Після піку в 45 850 доларів у четвер вдень біткойн різко скоригувався до 42 750 доларів за ніч.

У п’ятницю вранці він ледь перевищив позначку в 43 000 доларів.

Варто нагадати, що вчорашній вищий, ніж очікувалося , індекс споживчих цін у США на рівні 7,5% у річному обчисленні проти очікувань у 7,3% і попереднього значення на рівні 7% раніше призвело до падіння провідної криптовалюти. Це сталося відразу після оприлюднення даних США о 14:30.

Однак біткойн швидко відновився від ІСЦ США ​​і піднявся до свого денного піку.

Однак потім на ставку вплинули голоси про те, що заплановане на березень підвищення ставки може скласти аж 0,50% замість 0,25%. Джеймс Буллард, один із найбільш агресивних членів ФРС, вчора ввечері стверджував, що потрібно підвищити ставку на 0,5 відсоткового пункту в березні та на 1 відсотковий пункт до липня.

Кілька банків, включаючи Citi, також істотно підвищили свої очікування щодо підвищення ставки ФРС після публікації даних про інфляцію.

Вищезазначене разом із небажанням трейдерів назавжди піднімати біткойн вище 45 000 доларів призвело до корекції топової криптовалюти.

Однак зауважте, що ви можете побачити на погодинному графіку, що BTC / USD формує короткострокову підтримку на рівні 42 750 доларів. Це може стати основою для роздумів. Якщо падіння продовжиться, наступна підтримка становитиме 41 500 доларів США / 42 000 доларів США.

Нарешті, слід зазначити, що, як не дивно, падіння біткойна торкнулося більшості інших криптовалют . Зараз Ethereum фіксує щоденне падіння на 3,5% і становить близько 3000 доларів. Однак у першій десятці XRP показує найбільше падіння – на 6,8%, тоді як Solana втрачає 6,5% на момент написання статті.