Волатильність криптовалют: JPMorgan оцінює «справедливу вартість» біткойна в 38 000 доларів США.

Сьогодні вранці у секторі криптовалют неоднозначні коливання цін, що є ще однією ознакою високої волатильності на ринку.

Аналітики JPMorgan (NYSE: JPM ) на чолі з Ніколаосом Панігірцоглу оцінюють, що «справедлива вартість» біткойна приблизно на 12% нижча за поточну ціну, виходячи з його волатильності порівняно з золотом.

Експерти підрахували рівень справедливої ​​вартості приблизно в 38 000, виходячи з того, що біткойн приблизно в чотири рази більш мінливий, ніж золото , йдеться в записці, опублікованій у вівторок.

За сценарієм, коли різниця у волатильності зменшиться до трьох разів, справедлива вартість, за оцінками аналітиків, зросте до 50 000 доларів.

Експерти також відзначають, що січнева корекція ціни виглядає не так як капітуляція, ніж у травні минулого року, коли біткойн впав на 50%. Незважаючи на це, такі індикатори, як інтерес до ф’ючерсів і резерви фондового ринку, вказують на «більш стійку і, отже, більш тривожну тенденцію до зниження», яка почалася в листопаді, роблять висновок.