Криптовалюти – ще рано чи пізно? – відповідає Уеллс Фарго

Відповідно до звіту Wells Fargo, інвестиції в біткойн та інші криптовалюти тепер можуть стати інвестиційною можливістю, яку можна порівняти з доткомами кінця 90-х.

У звіті під назвою « Криптовалюти – надто рано чи надто пізно ?» криптовалюти називаються «вигідними інвестиціями», але також підкреслюється, що поспішати з виходом на ринок не варто. Wells Fargo не погоджується з думкою, що «надто пізно інвестувати» в криптовалюти, зазначаючи, що існує багато простору порівняно з іншими класами активів.

Тому Wells Fargo вважає, що технологія, яка лежить в основі криптовалюти, проходить такий же шлях адаптації, як і Інтернет у 1990-х роках, коли «споживачам все ще був потрібен час, щоб зрозуміти, що таке технологія, що вона може робити та яку користь вона може їм принести».

Тож Wells Fargo вказує на різке збільшення кількості користувачів криптовалюти, припускаючи, що «світ починає приймати цю технологію — і дуже скоро».

Тим не менш, «немає чого поспішати», наголошує банк, який вважає, що «більшість можливостей попереду, а не позаду», додаючи:

«Ми сподіваємося, що регулятори незабаром зможуть схвалити пайові фонди та ETF, забезпечені лише цифровими активами — можливо, вже у 2022 році», — подія, яка, на думку ентузіастів біткойнів, призведе до нових рекордів.