Shiba Inu, Polygon, XRP: чому ці криптовалюти ростуть більше, ніж інші?

Поки біткойн продовжує відновлюватися, сьогодні вранці в один момент він піднявся вище 45 тис дол.- у вівторок весь ринок криптовалюти світиться зеленим, з кількома випадками вище середнього, які ми детальніше розглянемо нижче.

У першій двадцятці особливої ​​уваги заслуговує XRP, сьома за розміром криптовалюта, яка зафіксувала зростання на 20% за 24 години. Shiba Inu , що займає 13-е місце, піднявся майже на 15%. З іншого боку , Polygon , який займає 15 місце, зафіксував серйозне зростання на 14%.

Причина, по якій ці криптовалюти перевершують більшість інших цифрових валют на ринку, полягає в тому, що вони отримують користь від позитивних новин, властивих їхньому середовищу, на додаток до загального позитивного настрою щодо криптовалют.

Позитивні зміни на Ripple проти SEC

Хороші настрої щодо XRP Ripple за останні кілька днів можуть бути пов’язані з позитивними настроями навколо судового процесу, у якому Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) стверджує, що Ripple продала XRP як незаконні цінні папери.

Рух угору також почався, коли Джеремі Хоган, партнер юридичної фірми Hogan & Hogan, помітив, що судова справа готується до винесення вердикту. – зазначає Cointelegraph.

Shibarium створює позитивні настрої для Shiba Inu
Що стосується Shiba Inu (SHIB), то інвестори, схоже, все більш оптимістичні, оскільки нещодавнє оголошення вказує на те, що публічна тестова мережа Shibarium, блокчейн рівня 2 для Shiba Inu, буде запущена «дуже скоро».

Випущено другу версію Shibarium Private Test Network, яка зараз оптимізується. Багато оглядачів індустрії криптовалют вважають, що Shibarium змінить правила гри для Shiba Inu, покращивши продуктивність мережі.

Крім того, слід нагадати, що Shiba Inu нещодавно оголосив про свій намір увійти в metaversum, з Shiberse, про який було розкрито невеликі подробиці, крім того, що це буде «досвід занурення».

Polygon проводить рекордний збір коштів
Нарешті, коли справа доходить до криптовалюти Polygon, вона виграє від вчорашнього оголошення про те, що в її мережу було інвестовано 450 мільйонів доларів.

Компанія Polygon фактично залучила 450 мільйонів доларів у новому раунді венчурного фінансування, оскільки компанія агресивно розширює свій портфель рішень для масштабування Ethereum і працює над залученням ширшої екосистеми розробників.

Sequoia Capital India очолила перший великий раунд фінансування Polygon. Tiger Global і SoftBank, а також Galaxy Digital, Republic Capital, Makers Fund, Alameda Research, Alan Howard, Dune Ventures, Alexis Ohanian’s Seven Seven Six, Steadview Capital, Unacademy, Elevation Capital, Animoca Brands, Spartan Fund, Dragonfly Capital, Variant У покупці токенів також брали участь Fund , Sino Global Capital і Кевін О’Лірі.

Відповідно до Web3 Signals, веб-сайту, який відстежує венчурні інвестиції в простір криптовалют, це вперше так багато інвесторів вибрали рішення для масштабування Ethereum або, ширше, інфраструктуру блокчейну.