Серед трейдерів все ще панує побоювання – ціна біткоіна трохи впала з 2-тижневого максимуму

У середу вранці біткойн торгується близько 38 500 доларів. Однак у вівторок курс перевищив позначку в 39 тис. дол. Це сталося вперше за 2 тижні.

Зростання біткоіна за останні 7 днів становить приблизно 1,8 відсотка. Відскок від останніх глибоких мінімумів йшов паралельно з відновленням індексу Nasdaq 100 США, де домінують технологічні компанії . Ціна найпопулярнішої криптовалюти корелює з нею, оскільки обидві вважаються ризикованими активами.

З іншого боку, Натан Батчелор з SIMETRI Research стверджує, що динаміка біткойнів за останні дні залишається незалежною від інших активів.

Індекс Crypto Fear & Greed Index, доступний на Alternate.me, становить 28 із 100 балів. Це означає «страх». Ще два дні тому настрої інвесторів були на рівні 20, тому «надзвичайний страх».

Тим часом брокерська компанія Fidelity у звіті Bitcoin First стверджує, що біткойн є різновидом вищої форми грошей, що відрізняється від інших криптоактивів. На його думку, рідкість і довговічність у поєднанні з простотою транспортування, зберігання та використання роблять криптовалюту схожою на готівку. Крім того, вони вважають, що він поєднує в собі переваги золота (рідкість) і паперових валют (зручність).