Ціна біткойна: технічний аналіз показує, що повернення до падіння неминуче

Вчора біткойн отримав вітер у вітрила завдяки збільшенню схильності до ризику на ринках.

Основна криптовалюта з учорашнього дня повернулася вище позначки в 38 000 доларів.

Американські ринки закрилися значно вище, наприклад, 1,89% для S&P 500 і 1,17% для Dow Jones.

Таким чином, між мінімумом 24 січня в 32 980 доларів і вчорашнім максимумом в 38 770 доларів BTC / USD відскочив на 17,5% за один тиждень, що на перший погляд виглядає дуже обнадійливим.

Ризик майбутнього ведмежого розвороту біткойна на денному графіку

Швидкий аналіз денного графіка показує, що фактично розворот ведмежого тренду може бути неминучим. Зростання біткойна за останні дні повернуло криптовалюту до контакту з ведмежою лінією тренду.

Отже, якщо історія повториться, вірогідним є повернення до мінімумів із поточних мінімумів. Якщо натомість біткойн продовжить рости, його подальший простір для зростання буде обмежений основним психологічним порогом у 40 000 доларів, який може діяти як опір принаймні деякий час.

Вище 40 000 доларів біткойн почне входити в бичачу базову модель розвороту тренду. А поки можливе повернення до рівня 30 тисяч. доларів США.

Нарешті, коли справа доходить до майбутніх подій, які можуть вплинути на ціну біткойна, слід згадати засідання ЄЦБ у четвер та звіт NFP у п’ятницю. Яструбиний ЄЦБ може вплинути на біткойн, тоді як звіт NFP може вплинути на очікування ринку щодо майбутнього засідання ФРС, де очікується підвищення ставки на 0,25%.