Адміністрація кіберпростору Китаю в недільній записці наказала регуляторним органам провінцій приділити більше уваги ролі технології блокчейн.
Влада Китаю доручила своїм агенціям просувати масштабну інфраструктуру, а також спільну «блокчейн-екологію».
Серед основних сфер застосування технології блокчейн китайська влада називає: виробництво, енергетику, правоохоронні органи, державні послуги – включаючи обмін даними, право інтелектуальної власності, криміналістику, освіту, цивільні справи, освіту, фінанси, охорону здоров’я, управління ризиками, а також фондовий ринок і транскордонне фінансування. В урядовому посібнику ми також читаємо про необхідність враховувати роль блокчейну в обміні даними, підвищенні ефективності співпраці та побудові «надійної системи», – розповідає Cointelegraph.
Ще в 2019 році голова Комуністичної партії Китаю Сі Цзіньпін особисто підтримав технологію блокчейн, зазначає CNBC. В результаті пілотні проекти з його використанням почалися, зокрема, в Пекіні та Шанхаї, нагадує CNBC.
Хоча самі криптовалюти залишаються незаконними в Китаї, як бачите, Піднебесна не має наміру відмовлятися від технології, яка раніше асоціювалася в основному з біткойнами . У середині січня було оголошено про плани створити власну мережу NFT в Китаї.