Курс біткойна: що може вплинути на криптовалюту цього тижня?

Цими вихідними біткойн коливався в районі 38 000 доларів і досяг піку в 38 398 доларів у суботу близько 22:00. У понеділок вранці він впав на 2% до 37 164 доларів до 10:00.

Немає конкретної інформації, яка б виправдовувала слабкість BTC, як з точки зору ринку криптовалют, так і з точки зору загальної схильності ринків до ризику – що варто підкреслити – було основним фактором, що впливав на BTC / USD в останні тижні.

Що стосується потенційно важливих для біткойна подій, які спостерігатимуться найближчими днями, слід нагадати, що криптовалюта негативно відреагувала на очікування ФРС про посилення монетарної політики в останні тижні.

У цьому контексті варто стежити за рішенням ЄЦБ у четвер, яке буде оприлюднено о 13:45. Більш агресивна позиція, ніж очікувалося, може вплинути на криптовалюти. Очікується , що Банк Англії підвищить свою основну процентну ставку з 0,25% до 0,5% у відповідь на рівень інфляції, якого не було майже 30 років. Рішення буде оголошено також у четвер о 13.00.

>> Може вас зацікавити: цього тижня ринок чекає трьох центральних банків

У США січневий звіт про зайнятість, який буде опубліковано в п’ятницю, може вплинути на очікування ФРС і очікуване березневе підвищення ставки, а отже, і на біткойн.

Що стосується інших основних криптовалют, то варто зазначити, що сьогодні вранці жодна з топ-10 найважливіших цифрових валют не подорожчає. Найбільше втрачає Terra – 10%, Solana , найменше USD Coin і Tether .