2022 рік: вирішальний рік для криптовалют, каже Coinbase. чому

Coinbase (NASDAQ: COIN ) Global опублікувала звіт про зростання криптовалютних активів у 2021 році. Звіт містить інформацію про Bitcoin , Ethereum та інші альткоїни, а також NFT, DeFI, Metaverse та прогнозовані події у 2022 році.
У 2021 році ринок криптовалютних активів значно зріс. Велику роль відіграли NFT і запуск першого ф’ючерсного ETF на біткойни в США.

Очікується, що 2022 рік стане ще одним критичним роком у розвитку криптоекономіки.

чому:

1. У 2021 році біткойн (BTC) досяг двох важливих рубежів. У лютому його ринкова капіталізація перевищила 1 трлн доларів.

2. Схвалення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) першого Bitcoin ETF (NYSE: BITO ) на Нью-Йоркській фондовій біржі сприяло зростанню BTC на початку четвертого кварталу 2021 року. Схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) перші ф’ючерси ETF на Нью-Йоркській фондовій біржі сприяв зростанню BTC на початку четвертого кварталу 2021 року. Обсяг торгів зріс на 1 мільярд доларів у перший день, розширивши масштаб впливу криптовалюти.

3. Ethereum (ETH) суттєво зріс по відношенню до BTC у 2021 році, а валютна пара ETH/BTC досягла піку на початку грудня. Насиченість мережі Ethereum призвела до швидкого розвитку інших блокчейнів рівня 1 (L1) у 2021 році разом із рішеннями масштабування рівня 2 (L2).

4. Консолідація метавсесвіту займе деякий час, але перехід від Web 2.0 до Web 3.0 створює довгострокові можливості для криптовалютних мереж і технології блокчейн. Оголошення Meta (NASDAQ: FB )
викликало метарейд криптовалюти, спричинений роздрібними та інституційними інвесторами.

5. За даними DeFiLlam, загальна вартість, інкапсульована в протоколах DeFi, зросла з приблизно 17 мільярдів доларів на початку року до приблизно 250 мільярдів доларів на кінець.

6. Згідно з базою даних Skew, ринкова капіталізація найбільших емітентів стейблкойнів зросла приблизно на 435% у 2021 році, з 28 мільярдів доларів до понад 150 мільярдів доларів, оскільки використання цих активів стало більш очевидним.

Девід Дуонг, керівник відділу інституційних досліджень Coinbase, каже: «Криптовалюти досягли зрілості серед досвідчених інвесторів. Тепер вони активно використовують їх для реалізації передових торгових стратегій, розроблених у вже створених секторах».