Біткойн: ФРС зупиняє відскок BTC і повертає 30 000 доларів США назад

Біткойн демонструє явний відхід після вчорашнього засідання ФРС. Криптовалюта досягла максимуму в 35 745 доларів США за ніч після піку в 39 000 доларів США безпосередньо перед оголошенням ФРС, падіння приблизно на 9%.
З огляду на втрату ринків, багато хто очікував, що ФРС спробує заспокоїтися, запропонувавши більш «голубине» упередження. Однак цього не сталося, оскільки FOMC підтвердив високу ймовірність першого підвищення ставки в березні.

Крім того, на прес-конференції після заяви FOMC голова ФРС Джером Пауелл попередив, що інфляція залишається вищою за довгострокову ціль ФРС і проблеми з ланцюгом поставок можуть бути більш стійкими, ніж очікувалося.

Це призвело до збільшення ухилення від ризику, що також вплинуло на акції, що було видно вчора на фондових біржах США та ввечері на азіатських ринках.

Технічні пороги для біткойнів , на які варто звернути увагу

З точки зору графіка, ведмежий вплив засідання ФРС повернув біткойн до спадного тренду, який можна побачити на денному графіку як низхідну лінію тренду від листопадового максимуму.

У короткостроковій перспективі область 35 500-800 доларів США слід розглядати як пряму підтримку, перед мінімумом у понеділок у 33 000 доларів США та основним психологічним порогом у 30 000 доларів США. З іншого боку, повернення понад 40 000 доларів є першим кроком у оскарженні негативної позиції криптовалюти.