Біткойн є найдорожчим по відношенню до Ethereum за кілька місяців

Співвідношення Bitcoin/Ethereum, що показує співвідношення Bitcoin / Ethereum , було на найвищому рівні за 3 місяці. Досягнутий рівень 15 означає , що ви повинні були заплатити 15 Ethereum за 1 біткойн.

Ця стеля була досягнута в понеділок.

З 8 грудня цей коефіцієнт зріс на 32%. Це означає, що Bitcoin працював відносно добре порівняно з Ethereum. Хоча біткойн впав за останні місяці, падіння Ethereum виявилося ще сильнішим. Різниця між Bitcoin і Ethereum посилилася після 8 грудня. З тих пір ціна Bitcoin впала на 45%, а ціна Ethereum на 29%.

Співвідношення Bitcoin / Ethereum було вище 200-денного ковзного середнього. Подальша тенденція в цьому напрямку може означати продовження «бичачої» тенденції – зазначає портал Coin Desk. У цьому випадку це означає посилення домінування Bitcoin над Ethereum.

Останні тижні виявилися катастрофічними для криптовалют через занепокоєння щодо жорсткості монетарної політики з боку ФРС, а також через посилене уникнення ризику, пов’язане з можливістю вторгнення Росії в Україну та Китай на Тайвані. Оскільки біткойн почувається відносно краще, це може означати, що як найбільша криптовалюта він вважається дещо менш ризикованим активом, ніж Ethereum.

У вівторок вдень криптовалюти спостерігають деяке відновлення. Біткойн коштує близько $36 700 і щодня зростає приблизно на 10%. Ethereum , з іншого боку, коштує близько 2450 доларів США після щоденного зростання приблизно на 12%. Високе зростання Ethereum означає, що співвідношення BTC / ETH дещо знизилося порівняно з рівнем понеділка.