Крах біткойна закінчився? Немає жодних ознак цього, крім 10% відбиття

Після падіння в понеділок до 33 000 доларів біткойн відскочив до 36 700 доларів, що на 10% вище цього рівня.

Очевидно, біткойн позитивно відреагував на бичачий поворот на фондовому ринку США після сильного ведмежого початку.
Однак, хоча 10% відскок виглядає обнадійливо на папері, його слід розглядати в контексті падіння за останні кілька днів. Швидкий погляд на денний графік показує, що відскок біткойна , який почався вчора , не змінює основної тенденції. Цей залишається негативним. Дійсно, аналіз графіка показує, що лише повернення вище психологічно важливого рівня в 40 000 доларів покращить ситуацію BTC / USD у щоденних даних. Однак поки що продовження зниження до іншої ключової підтримки на рівні 30 тис. доларів США є таким же вірогідним, як і повернення вище 40 тис. доларів США.

Тенденції фондового ринку та засідання ФРС вирішать долю Bitcoin

Заглядаючи вперед на сьогодні, очікуйте ранкових стрибків цін на акції в Європі. Дійсно, європейські індекси різко впали – CAC40 на 3,97% і Dax на 3,8%, а американські фондові ринки скоротили втрати після закриття в Європі, що говорить на користь позитивного відкриття на Старому континенті. Оскільки нещодавно біткойн мав тенденцію корелювати з акціями, можна очікувати, що позитивне відкриття в Європі підтримає криптовалюту.

Найважливішою подією для наступних рухів біткойна стане завтрашнє засідання ФРС з оголошенням процентних ставок о 20:00 і прес-конференція Джерома Пауелла, яка розпочнеться о 20:30. Більш жахливий, ніж очікувалося, результат завдасть шкоди біткойну, тоді як пом’якшення риторики, що оголошує про посилення монетарної політики, підтримає біткойн.