Біткойн залишається під тиском. Стережіться ФРС!

Біткойн провів важкі вихідні, впавши майже на 34 тис отвір. Незначне підвищення в суботу та неділю більше схоже на консолідацію, ніж на реальне відновлення, тому не можна виключати подальших втрат цього тижня.

BTC / USD все ще вагається, щоб утриматися вище ключового рівня в 35 000 доларів, з іншою надійною щоденною підтримкою в 30 000 доларів.

Майте на увазі, що слабкість біткойна минулого тижня, яка стала більш вираженою з четверга після досягнення піку в 43 500 доларів, головним чином була пов’язана з хвилею ухилення від ризику на світових ринках, оскільки минулого тижня фондові ринки явно були червоними.

Зустріч ФРС стане ключовою подією для біткойнів цього тижня
. Ця хвиля уникнення ризику пов’язана зі зростанням прибутковості облігацій, що, у свою чергу, пов’язано з очікуванням, що ФРС посилить монетарну політику в умовах небезпечного прискорення інфляції. У зв’язку з цим варто зазначити, що цього тижня відбудеться засідання FOMC, яке, безсумнівно, стане найважливішою подією для біткойна та світових ринків цього тижня.

Посилення яструбиної позиції ФРС і підтвердження можливості підвищення процентної ставки з березня (або, що ще гірше, несподіваного підвищення) можуть вплинути на біткойн , тоді як несподіванка може підтримати криптовалюту.

Відмова від ризику також посилилася через перспективу можливого нападу Росії на Україну після того, як Державний департамент США відкликав членів сімей співробітників свого посольства в Києві.

The New York Times також повідомила, що президент Джо Байден розглядає можливість відправки тисяч американських солдатів, а також військових кораблів і літаків до союзників по НАТО в Європі.

Нарешті, з точки зору графіка, слід пам’ятати, що наступна підтримка в районі 34-35 тис. отвір. перебуває на важливому психологічному порозі 30 тисяч. отвір. З іншого боку, лише повернення вище 40 тис. отвір. може послабити ведмежий тиск на денному графіку.