Ведмеді атакували біткоін, курс впав нижче 42 тисяч доларів

У вівторок вдень біткойн впав нижче 42 000 доларів. Це йде рука об руку з відходом інвесторів від активів, які вважаються ризикованими.

Незважаючи на не найкращі настрої на ринках, рівень фінансового важеля залишається, на думку аналітиків, поблизу історичних максимумів. Це викликає занепокоєння щодо запуску стоп-лосс ордерів у разі подальшого зниження. Досить очевидним рівнем принаймні для деяких з них є психологічний бар’єр у 40 000 доларів. У разі активації сплавів швидкість неминуче досягне піку ще нижче. Цю проблему висвітлює аналітик криптоіндустрії та торгівлі Вінс Прінс.

Тим часом настрої трейдерів за Fear & Greed Index на ринку біткоіни залишаються на рівні 24 балів зі 100 можливих. Це означає надзвичайний страх. На думку авторів індексу, опублікованого на сайті Alternate.me, така ситуація може стати можливістю для покупки (активи дешеві, а страхи перебільшені). Звичайно, немає жодної гарантії, що це правило діятиме на такому нестабільному ринку.

Цікаво, що цей індекс був на значно вищому рівні, що свідчить про ентузіазм інвесторів минулого року, коли ціна була схожою.

Тим часом Міністерство фінансів Великобританії оголосило про план регулювання просування криптовалют. Ідея полягає в тому, щоб примусово включити його в правила, які також застосовуються до традиційних класів активів, таких як акції, акції чи страхові продукти, зауважують Семюель Індік і Девід Пічодо в британській версії Investing. За словами міністра фінансів Великої Британії Ріші Сунаки, правила покращать захист споживачів і підтримають інновації крипторинку.