Біткойн: графіки демонструють подальше падіння

Волатильність біткойнів у ці вихідні вперше була досить низькою, а ціна криптовалюти коливалася близько 43 000 доларів.

Відсутність нових втрат, що само по собі обнадіює, не повинно, однак, приховувати той факт, що контекст діаграми біткойн є сильно зниженим, особливо на денному графіку.

Дійсно, ви можете чітко побачити лінію спадного тренду, видиму з ATH у листопаді 2021 року. Лише прибутковість вище 45 000 доларів може довести, що ця лінія тренду була порушена.

Однак слід зазначити, що цього буде недостатньо, щоб дати щоденному графіку біткойна позитивний прогноз. Дійсно, ми зможемо говорити про бичачий розворот тренду BTC / USD на денному графіку лише тоді, коли лінія тренду повернеться вище $50-52 000.

Слід також зазначити, що минулого тижня 50-денна ковзна середня знизилася нижче 200-денної ковзної середньої, що є сильним ведмежим сигналом, відомим як смертельний хрест.

Оскільки біткойн не зазнав жодних значних нових втрат після надходження сигналу, варто бути обережним щодо можливих більш конкретних наслідків цього сигналу цього тижня.

Якщо BTC / USD відновиться, зона 40 000 доларів стане першою значною підтримкою, яку варто спостерігати.

Нарешті, варто зазначити, що хоча біткойн та більшість інших основних криптовалют за останні кілька днів продемонстрували неоднозначний стан, Cardano (ADA) виділяється, зріс більш ніж на 20% за вихідні.