Пакистан близький до заборони криптовалют, Китай почне з власної мережі NFT

Державний банк Пакистану разом із федеральним урядом азіатської країни виступають за заборону всіх криптовалют.

Крім того, вона має намір накладати штрафи на криптовалютні біржі – повідомляють місцеві ЗМІ.

20 жовтня Верховний суд Сінда зобов’язав федеральну владу врегулювати проблему криптовалюти та скласти звіт щодо неї. Звіт надійшов до суду в середу. Суд передасть його до міністерств права та фінансів. Вони приймуть остаточні рішення щодо відповідності заборони на криптовалюту конституції Пакистану та правового статусу криптоактивів, повідомляє портал Saam. Цікаво, що автори урядового звіту посилалися, наприклад, на 11 країн, які вирішили заборонити криптовалюти. Серед них Саудівська Аравія та Китай.

При цьому останні, зберігаючи заборону на типові криптовалюти, мають намір підтримувати NFT у наданні їй регіональної специфіки. Очікується, що підтримувана державою Blockchain Service Network запустить інфраструктуру для розвитку китайських NFT у січні. Він також відрізнятиметься від західних валютами, які використовуються для купівлі необмінних токенів, і комісією за обслуговування. За даними South China Morning Post, єдиною прийнятною валютою буде китайський юань.

Тим часом провідні криптовалюти дещо знижуються у четвер вдень. Курс біткоіна становить близько 43 180 доларів. Курс Ethereum становить близько 3300 доларів.