Біткойн зростає перед обличчям примари хреста смерті

Біткойн зростає близько півдня в середині.

На момент написання статті він становить 42 787,3, що становить 24-річне зростання на понад 2,7%.

Біткойн зріс у відповідь на слова президента ФРС США Джерома Пауелла у вівторок, які зменшили занепокоєння ринку щодо політики ФРС. Проте в основному плани щодо його посилення були підтримані. До кінця березня ФРС має намір завершити програму масової покупки активів, а потім розпочати підвищення процентних ставок. Протоколи також виявили плани щодо скорочення балансу ФРС, тобто дії, протилежні «передруку» грошей.

Індекс Crypto Fear & Greed Index, доступний на веб-сайті Alternate і показує настрої інвесторів, показує 22 бали зі 100 можливих. Це означає, що серед інвесторів все ще панує надзвичайний страх. Однак цей показник на 1 пункт вище, ніж напередодні. На думку авторів індексу, негативні настрої інвесторів часто є можливістю купити (страхи перебільшені, ринок розпроданий). Звичайно, немає жодних гарантій, що це також буде так.

Тим часом Маті Грінспен з Quantum Economics в інтерв’ю Bloomberg заявив, що існує ризик того, що на графіку біткойна сформується ведмежий сигнал під назвою хрест смерті . Саме тут 50-денне середнє опускається нижче 200-денного ковзного середнього, що вважається сигналом ведмежого тренду. Однак, на думку експерта, тут немає правила, і іноді ведмежий сигнал виявляється хорошою можливістю для покупки. Крім того, останні підвищення трохи відстрочують можливість появи сигналу.

Тим часом Міжнародний валютний фонд, як і Morgan Stanley (NYSE: MS ), звернув увагу на посилення кореляції між ціною біткойна та ситуацією на фондовому ринку. На думку МВФ, це є фінансовим ризиком.

Якщо між 2017 і 2019 роками ця кореляція становила 0,01, то в 2020 році вона зросла до 0,36. Така залежність спостерігалася і під час вівторкової сесії на Уолл-стріт, де курс біткоїна рухався в схожому напрямку з US500 – зазначає Bloomberg. Біткойн, як і US500, негативно реагує на плани ФРС щодо посилення монетарної політики.

Кореляція 1 означає, що два інструменти рухаються точно в одному напрямку, а мінус 1 означає, що вони рухаються точно в протилежному напрямку. Фактично, кореляції на цьому рівні практично нечувані.