Біткойн становить близько 42 000 доларів після падіння нижче 40 000 доларів

У вівторок вранці біткойн коливається в районі 42 000 доларів, що є невеликим денним зростанням.

У понеділок близько 15:30 за польським часом біткойн різко впав нижче психологічної межі в 40 000 доларів. Однак він злетів над ним ще до 16:00.

Індекс Crypto Fear & Greed Index, опублікований на Alternative.me, показує 21 пункт зі 100 можливих у вівторок вранці, що є надзвичайним страхом. Цей показник на 2 пункти нижче, ніж у понеділок, що свідчить про невелике поглиблення стурбованості інвесторів. За словами творців індексу, «надзвичайний страх може означати, що інвестори надмірно стурбовані. Це може бути можливість придбати “. Звичайно, немає гарантії, що індекс буде працювати у всіх випадках, і падіння поки не поглибляться.

Різке падіння біткойна та більшості інших провідних криптовалют було спричинено занепокоєнням щодо посилення монетарної політики з боку ФРС, а також заворушеннями в Казахстані, де розташована значна частина майнерів біткойнів .
Як зазначає Шина Шах у новому звіті Morgan Stanley (NYSE: MS ), технічно біткойн, ефіріум та інші криптовалюти «продані» за 14-денним індексом відносної сили (RSI). Це свідчить про те, що потенціал подальших розпродажів обмежений. Однак аналітик зазначає, що цей показник мало говорить про основи криптовалюти. Це, у свою чергу, бореться з нормативними вимогами щодо боротьби з відмиванням грошей. Це призводить до зниження анонімності. Наприклад, Південна Корея ввела вимогу, згідно з якою користувачі можуть надсилати криптовалюту лише на перевірені гаманці.

Як зазначає експерт, курс Bitcoin позитивно корелює з глобальною грошовою масою M2. Коли курс досяг особливо високого рівня в лютому 2021 року, біткойн досяг своєї ціни через місяць. Паралельно з підвищенням курсу BTC йшло так зване передрукування грошей. Біткойн також залишається позитивно корельованим з курсом фондових індексів. Однак останнім часом важко говорити про кореляцію між біткоіном і золотом . З серпня 2020 року по березень 2021 року ціна на дорогоцінний щебінь падала, а вартість біткоіна зростала.