Дані США вдарять по біткойну? Настрій поганий, але надія є

Після корекції висхідного тренду минулого тижня біткойн продовжує падіння і наближається до локальних мінімумів. Крім того, ціна погано відреагувала на повідомлення про високу інфляцію.

Сьогодні ми познайомимося з CPI – як він вплине на біткоін?
За останній тиждень ми побачили зростання. Ціна навіть перевищила позначку в 21 500 доларів. Однак потім були спади і за 3 дні біткоін втратив близько 10% своєї вартості. Вона впала до 19 300 доларів.

Інвестори негативно відреагували на заяву прес-секретаря Білого дому. Карін Жан-П’єр оголосила про презентацію даних про інфляцію на прес-конференції в середу, 13 липня. Він повідомив, що очікує високих показників. В основному вони зумовлені високими цінами на газ у червні.

Міхаель ван де Поппе вважає, що сьогоднішній день буде вирішальним, а найгірша реакція має бути до оприлюднення даних. Схоже, що ця інформація також впливає на інші криптовалюти. Останніми днями EHT знизився майже на 15%, наблизившись до місцевого мінімуму.

Іскра надії – позитивні новини від аналітиків
Варто також навести кілька позитивних відомостей аналітиків.

Crypt Ed, який вважає, що існує невелика ймовірність подвійної корекції до 24 000 доларів. Подробиці він розповідає у своєму відео:

Водночас він наголошує, що шанси на це мізерні. З іншого боку, Міхаель ван де Поппе представляє цікаву перспективу:

Він зазначає, що корекція є виправданою, однак оцінка криптовалюти, включно з біткойнами, є нижчою через, зокрема, примусовий продаж. 3AC і LUNY. За його словами, перевищення бар’єру в 22 тис. доларів США прискорить подальше підвищення навіть до рівня 30 тис. доларів.

Не всі такі оптимістичні. GlassNode зазначає, що біткойн перебуває на другій фазі ведмежого ринку, де довгострокові інвестори перебувають під тиском. Крім того, він зазначає, що все ще невідомо, чи сформувалося остаточне дно, і слід очікувати трохи більше болю, перш ніж сформується стійкий до падіння рівень підтримки.