Щотижневий звіт Glassnode: капітуляція BTC у розпалі, але дно ще попереду

Багато аналітиків прогнозують, що дно біткойна швидко наближається.

Вони засновують свою думку на перевірених і раніше діючих індикаторах, які в основному базуються на даних мережі . Останній звіт Glassnode у понеділок (7/11) , здається, підтверджує їх тезу.

Ціна біткоіна вже майже місяць «крутиться» в районі 20 тисяч доларів. За словами експертів, відповідальних за звіт, ми спостерігаємо консолідацію, яка, у свою чергу, є результатом сильного падіння та надзвичайної волатильності в червні.

BTC впав на 75% від свого історичного максимуму, піддавши сильному тиску навіть найміцніших власників твердих алмазів. Згідно зі звітом, увага аналітиків цього тижня буде зосереджена на майнерах і довгострокових власниках біткойнів – їхні рішення вплинуть на те, в якому напрямку піде ринок. Хоча, мабуть, варто сказати «наскільки глибоко ми впадемо, і в який момент можна буде говорити про остаточне дно » . На жаль, усі вони без винятку враховують складну макроекономічну ситуацію та чорні прогнози шаленої інфляції, тому навіть оптимісти не бачать багато підстав для підвищення.

«Щоб бичачий ринок досяг свого дна, найбільша частка збиткових монет повинна бути в руках тих, хто найменш чутливий до ціни і має найсильніші переконання щодо правильності утримання BTC», — пишуть автори звіту Glassnode. .

Згідно з даними в ланцюжку , ринок рухається до «рішучої перевірки рішучості інвесторів і встановлення стійкого кінцевого дна».

Наразі короткострокові інвестори збитково тримають 16,2% BTC, тоді як довгострокові інвестори мають цілих 28,5%. Минулого тижня біткойн мігрував до короткострокових інвесторів, які намагалися вичавити максимум із спекуляцій і коротких продажів біткойна. Це означає, що HODLers повинні демонструвати діамантові руки і не піддаватися тиску продажів – тільки тоді ми зможемо говорити про чітке формування дна та потенційну, повільну зміну тренду.

Той факт, що майнери продали BTC і все ще тестують найнижчий рівень, може виявитися доказом того, що ринок тестував і все ще тестує.

Час завжди є критичним фактором сильного розпродажу біткойнів майнерами. У випадку ведмежого ринку 2018-2019 років капітуляція шахтарів тривала 4 місяці і призвела до формування остаточного дна. В даний час розпродаж майнерів триває всього близько 2 місяців , і його результатом став загальний продаж 66 900 BTC.