Цельсій змінює адвокатів і виплачує Ааве 20 мільйонів доларів боргу

Після боротьби платформа продовжує ліквідувати свої борги перед протоколами позик DeFi. Вона щойно заплатила 20 мільйонів доларів Ааве.

Платформа криптокредитування Celsius найняла юристів Kirkland & Ellis LLP для консультацій щодо варіантів реструктуризації – тієї самої фірми, яка допомогла Voyager Digital подати заяву про банкрутство минулого тижня.

Згідно з недільним звітом Wall Street Journal, фірма найняла юристів для надання консультацій з питань, включаючи заяву про банкрутство, замість раніше найнятої юридичної фірми Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP.

Kirkland & Ellis LLP рекламує себе як міжнародну юридичну фірму, яка обслуговує клієнтів у сфері прямих інвестицій, злиттів і поглинань та інших корпоративних операцій.

Він був заснований в 1909 році.

Юридична фірма також була названа генеральним радником у справі про банкрутство Voyager Digital у справі про банкрутство, яку вона подала до Південного окружного суду Нью-Йорка 5 липня, через кілька днів після припинення торгів, зняття коштів і депозитів через проблеми з ліквідністю.

Незважаючи на тривалі побоювання, що кредитор криптовалюти може піти подібним шляхом, Celsius продовжує скорочувати свою заборгованість за протоколами децентралізованих позик (DeFi), просто виплативши 20 мільйонів доларів Coin (USDC) Aave.

Останнє погашення кредиту було здійснено аналітичною компанією блокчейну Peckshield у неділю, поділившись скріншотом переказу 20 мільйонів доларів із гаманця Celsius на Aave Protocol v2.

Платформа відстеження DeFi Zapper показує, що Celsius все ще заборгував Aave близько 130 мільйонів доларів у USDC і 82 500 доларів у Rhine (REN), а також 85,2 мільйона доларів у протоколі Dai (DAI), із загальною сумою. борг 215 мільйонів доларів.

Минулого тижня кредитна платформа виплатила решту 41,2 мільйона доларів перед протоколом Maker у четвер, випустивши понад 500 мільйонів доларів у вигляді застави біткойн (wBTC).

Погашення боргу вважалося позитивним для вкладників Celsius, які не мали доступу до своїх криптофондів після виведення коштів 13 червня, і стурбовані втратою коштів у разі банкрутства компанії.

Минулого тижня криптовалютний адвокат Джоні Піровіч сказав Cointelegraph, що «погашення кредиту Celsius в кінцевому підсумку допоможе його клієнтам, оскільки це звільняє капітал, який можна використати для задоволення запитів клієнтів на зняття коштів».

Пирович додав, що навіть якщо Celsius оголосить про банкрутство, погашення кредиту та зняття застави може покращити становище його клієнтів.