Криптовалюти повільно піднімають голову після нещодавнього обвалу

Криптовалюти повільно відновлюються після нещодавнього обвалу протоколів ФРС і відключень електроенергії в Казахстані, де розташовані біткойн-майни.

У понеділок вранці біткойн коливався в районі 41 800 доларів США , що є зростанням приблизно на 0,36% за 24 години. За останні 7 днів найпопулярніша криптовалюта втратила близько 11%.

Відтоді як на початку жовтня 2021 року найкращий король криптовалют, він втрачає близько 20 000 доларів. З точки зору технічного аналізу коментатори відзначають, що графік біткойна наближається до формації, яка називається хрестом смерті. Тут 50-денне ковзне середнє пробивається вище 200-денного ковзного середнього, а потім опускається нижче нього. Ця модель символізує зміну тенденції.

З іншого боку, індикатор Crypto Fear & Greed Index, який показує настрої трейдерів, становить 23, що означає надзвичайний страх. Як відзначають автори індексу на Alternate.me, незважаючи на видимість, низький індекс означає надмірний страх і асоціюється з можливістю купити (звичайно, це не гарантія). Цікаво, що цей показник трохи зріс, оскільки 8 січня він становив 10.

У свою чергу, курс Ethereum на момент написання статті знаходиться в межах 3150 доларів. За останні 7 днів він знизився більш ніж на 17%, але є ознаки відскоку. Адже приріст за останню добу становить понад 1,8%.

Минулий тиждень був дуже важким для криптовалют, які зазнали серйозного падіння. Однак є винятки, такі як Chainlink , показник якого зріс більш ніж на 25% за останні 7 днів, і Internet Computer (зростання на 36%).