Інвестори з Уолл-стріт прогнозують, що біткойн швидше досягне 10 000 доларів, ніж 30 000 доларів

Біткойну (BTC) вдалося утримати підтримку вище 20 000 доларів і тимчасово досягти значення 22 000 доларів, відчуття депресії навколо криптовалют повільно зникає серед деяких інвесторів, і є легкий оптимізм.

Однак інші, наприклад інвестори з Уолл-стріт, прогнозують, що біткойн суттєво знеціниться найближчим часом, вважаючи, що токен, швидше за все, досягне 10 000 доларів, що зменшить його вартість майже вдвічі, ніж повернення до 30 000 доларів. згідно з опитуванням, оголошеним Bloomberg 11 липня.

Песимістичний настрій інвесторів зумовлений багатьма факторами. Проблеми з позичальниками, падіння валют і припинення минулої політики щодо дешевих грошей, що сприяло шаленим спекуляціям на фінансових ринках, негативно вплинуло на сектор криптовалют, який у результаті зазнав краху.

Професійні інвестори більш позитивно ставляться до криптовалют. Відчуття того, що криптовалюти нічого не варті, висловили більше 1/4 роздрібних інвесторів, що було набагато вище, ніж відсоток інституційних інвесторів, які висловили таку думку. Цікаво, що коли мова йде про цифрові активи, професійні інвестори мають більш позитивний прогноз.

Загалом цей ринок продовжує розділятися: хоча близько 28% усіх респондентів вважають, що криптовалюти – це майбутнє фінансів, 20% вважають, що криптовалюти абсолютно марні.

Вартість біткойна впала більш ніж на дві третини після того, як у листопаді він досяг близько 69 000 доларів.

Джаред Медфес, партнер Tribe Capital, сказав: «Зараз дуже легко злякатися не лише щодо криптовалют, а й у світі загалом». За його словами, поширене переконання, що ціна біткойна продовжить падати, відображає «вроджений страх людей на ринку».

Очікується, що нещодавнє падіння вартості криптовалют посилить тиск на уряди щодо посилення нагляду за криптовалютним бізнесом.

Переважна більшість респондентів вважають, що цей тип нагляду є корисним, оскільки він може підвищити довіру та сприяти більшому прийняттю серед роздрібних та інституційних інвесторів.

Варіант, який розглядається, полягає в тому, щоб центральні банки розробляли власні форми цифрової валюти для використання в цифрових транзакціях.

Згідно з опитуванням, недавнє зниження цін і виклики центрального банку навряд чи скинуть біткойн і Ethereum. Більшість респондентів вважають, що через 5 років BTC і ETH залишаться рушійною силою на ринку криптовалют і відіграватимуть ключову роль у майбутній фінансовій системі.