Проекти Terry мігрують до екосистеми Polygon

Блокчейн-проекти Terra підключаються шляхом міграції до екосистеми Polygon

Проекти, які раніше працювали на занедбаному блокчейні Terra, співпрацювали, щоб допомогти один одному перейти до мережі Polygon Layer-2.

Понад 48 різних криптопроектів, які раніше базувалися на невдалій екосистемі Terra, відродилися завдяки переходу на Polygon.

Генеральний директор Polygon Studios Райан Вятт написав у Twitter у суботу, що його мережа змогла включити кілька проектів в екосистему. Він припустив, що багатомільйонний фонд Polygon Terra Developer Fund був ефективним у залученні професіоналів, які померли під час краху Terra у травні.

Polygon — це мережа, яка служить рішенням для масштабування рівня 2 для мереж Ethereum. Основні проекти, які будуть передані на Polygon, включають платформу метавсесвіту Lunaverse (LUV), ринок незмінних токенів OnePlanet (NFT) і гру Derby Stars play-to-earn (P2E).

OnePlanet допоміг іншим проектам NFT перейти на Polygon. Він став спеціальною платформою для підтримки NFT-проектів Terra завдяки своїй ініціативі Ark * One.

У суботньому дописі в блозі OnePlanet розповідається про те, як Ark * One допоміг «всього 48 проектам NFT, що охоплюють 90 колекцій NFT» перейти на Polygon:

«Це еквівалентно великій частині проектів Terra, включно з тими, які не були запущені до катастрофічної події деприв’язки». Станом на 15 червня Ark * One зменшив підтримку, яку він надає для амбітних проектів, але команда каже, що «продовжить надавати технічну підтримку для проектів, які хочуть перейти з Terra», і дозволить запускати проекти на Polygon за допомогою панелі запуску.

Схоже, Polygon досяг більшого успіху в залученні проектів Terra, ніж екосистема VeChain. Поки що не здається, що багато проектів Terra перейшли до екосистеми Tier 1, незважаючи на те, що VeChain відкрито заохочує розробників Terra подавати заявки на отримання гранту.

Екосистема Terra зазнала монументального краху в травні, коли її стейблкоїн TerraUSD Classic (USTC) втратив прив’язку, змусивши рідний токен Luna Classic (LUNC) обвалитися майже на 100% з понад 60 доларів США до частки цента. Мережу було перейменовано на Terra Classic, і її рідний токен тепер має символ LUNC, тоді як нова ітерація називається Terra та символ LUNA.

У міру того, як спад на ринку криптовалют поглиблюється, необхідно дуже докладати зусиль, щоб відновити довіру, якщо це ще можливо.