Біткойн – це товар, а Etherum – це цінний папір

Майкл Сейлор: Біткойн – це товар, а Etherum – це цінний папір

Генеральний директор MicroStrategy заявив, що Etherum є цінним папером, оскільки він був створений за допомогою ICO, а його мережа зазнала багатьох фундаментальних змін протягом багатьох років.

Генеральний директор MicroStrategy та ентузіаст Bitcoin (BTC) Майкл Сейлор сказав, що Ethereum (ETH) «очевидно» є цінним папером, оскільки він подвоївся, визначивши BTC як єдиний товар у секторі криптовалют.

В інтерв’ю Altcoin Daily сенатори США, такі як Кірстен Гіллібранд і Синтія Ламміс, а також дані з Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) і Товарної ф’ючерсної торгівлі запитали Сейлора про його погляди на класифікацію BTC і ETH як товарів. Комісія (CFTC).

Сейлор надав довгий підсумок фундаментальних відмінностей між мережами Bitcoin та Ethereum, оскільки він припустив, що лише перша залишалася незмінною протягом багатьох років:

«Я думаю, що Ethereum — це цінний папір, я думаю, що це досить очевидно […] він був випущений ICO, у нього є команда менеджерів, це був попередній майнинг, це хардфорк, є постійний хардфорк, є це бомба труднощів, яку все ще відкидають».

Генеральний директор стверджував, що постійна потреба в оновленні програмного забезпечення в мережі, керованій групою або організацією, є показником того, що ETH є безпекою. Як приклад він навів довго відкладене будівництво бомби складності, яка, за його словами, «вб’є» всю галузь майнінгу ETH.

За словами Сейлора, для того, щоб цифровий актив можна було класифікувати як товар, він повинен підтримуватися «повністю децентралізованим протоколом, у якому ніхто не може його змінити, навіть якщо він захоче це змінити».

«Щоб Ertherum був товаром, не повинно бути емітента, і ви не можете приймати рішення. Я маю на увазі, що один із основоположних принципів криптоіндустрії полягає в тому, що ви не можете змінити це, і це робить його безпекою», — сказав він.

Цінні папери зазвичай розуміються як конвертовані та оборотні фінансові інструменти, які використовуються для залучення капіталу на державних або приватних ринках. Тоді як товари розглядаються як товари або активи, які мають грошову корисність. Такі активи, як золото та срібло, розглядаються як тверді товари, тоді як м’які товари – це такі товари, як рис і чай.

Сейлор повторив, що BTC є товаром, оскільки ядро ​​мережі Bitcoin не можна змінити, як і фізичний склад золота:

«Якщо ви хочете створити цифровий товар, ви намагаєтеся створити щось на зразок золота в кіберпросторі».

Однак, незважаючи на аргументи Сейлора, мережу біткойн багато разів вдосконалювали протягом багатьох років. Найвідомішим у новітній історії був програмний форк Taproot у листопаді 2021 року, який мав на меті покращити можливості сценаріїв і конфіденційність біткойна.

Коли його запитали про його думку щодо інших альткойнів, таких як рідний токен Cardano ADA, Сейлор ще раз повторив:

«Я вважаю, що всі мережі proof-of-stake є цінними паперами, і всі вони дуже ризиковані. Регулятори вирішуватимуть, дозволять їм працювати чи ні».

MicroStrategy зазначила, що одна з головних причин, чому вона надає перевагу BTC перед усіма іншими криптоактивами, полягає в тому, що вона стурбована тим, що альткойни є токенами, які можуть регулюватися зверху вниз через проблеми безпеки.

Saylor’s MicroStrategy продовжує купувати BTC, і станом на 29 червня компанія володіла 129 699 BTC на суму приблизно 3,98 мільярда доларів.