США домінують у встановленні криптографічних банкоматів та хеш-індикаторів BTC у всьому світі

Оскільки Китай вибув із змагання, Сполучені Штати стали найбільшим постачальником BTC з 37,84% від загальної потужності майнінгу до січня 2022 року.

Незважаючи на численні державні та федеральні регуляторні перешкоди, з якими стикаються криптокомпанії в регіоні, Сполучені Штати відіграють важливу роль у збереженні екосистеми біткойн (BTC) і криптовалюти. Уряд Китаю заборонив криптовалюту у своїй країні, запровадивши постійну заборону на надання там криптографічних послуг.

Сполучені Штати, з іншого боку, займають найвищу позицію з точки зору частки хешрейту та встановлення банкоматів у всьому світі.

До введення заборони на майнінг BTC до лютого 2021 року Китай становив понад 50% загального хешрейту. Оскільки Китай вийшов із конкуренції, США стали найбільшим джерелом хешрейту BTC – на них припадало 37,84% від загальної потужності майнінгу. до січня 2022 року.

Як показано вище, китайські майнери відновили роботу у вересні 2021 року. Однак американські майнери продовжували домінувати в цій сфері, збільшуючи свій внесок у хешрейт щомісяця.

Крім того, Сполучені Штати мають найбільшу кількість установок банкоматів, на які припадає майже 88% усіх установок криптографічних банкоматів у всьому світі. Понад 90% усіх криптографічних банкоматів, встановлених за останні кілька місяців, знаходяться в Сполучених Штатах. Дані Coin ATM Radar підтверджують, що ця тенденція тривала до липня, коли 641 із 710 біткойн- і крипто-банкоматів, встановлених у перші 10 днів місяця, були встановлені в США.

Позиції Північної Америки в криптографічній екосистемі зміцнюються, оскільки Канада має другу після Сполучених Штатів найбільшу мережу криптографічних банкоматів.

За межами Північної Америки Іспанія має найбільшу кількість крипто-банкоматів, 210 або 0,5% усіх активних банкоматів.

Збіг глобального дефіциту чіпів і пандемії коронавірусу відразу ж підвищили ціни на найважливішу частину платформи для майнінгу – графічний процесор (GPU). Однак через те, що ціни впали нижче рекомендованих виробником цін, і хеш-фактор, який доповнює падіння, майнери знайшли можливість придбати обладнання для майнінгу своєї мрії.

Тільки в травні ціни на графічні процесори впали в середньому більш ніж на 15%, що ще більше змусило продавців вторинного ринку знизити непомірні ціни на вживані майнінгові платформи.