Біткойн в 20 000 доларів дешевий

Біткойн за 20 000 доларів дешевий – співвідношення ціни BTC і гаманця імітує 2013 рік

Юррієн Тіммер з Fidelity Investments залишається оптимістичним щодо сили біткойна, тоді як інший коментатор вказує на «переконливе» співвідношення ризик/винагорода в 20 000 доларів.

За словами одного аналітика, ціна біткойна (BTC) не була такою хорошою, оскільки він торгувався на рівні 1130 доларів. При ціні 20 000 доларів BTC пропонує «переконливе» співвідношення ризику та винагороди.

У твіттері 7 липня Юррієн Тіммер, директор глобальної макрокоманди компанії з управління активами Fidelity Investments, просто назвав біткойн за 20 000 доларів «дешевим».

Тіммер: «Іншими словами, біткойн дешевий»

Хоча залишаються побоювання, що ринки криптовалюти можуть зазнати подальшого падіння цього року, деякі вважають, що поточний рівень ціни біткойна пропонує таке співвідношення ціна-якість, якого не бачили роками.

Проаналізувавши ціну BTC на основі кількості ненульових адрес — гаманців із позитивним балансом — Тіммер дійшов висновку, що BTC/USD зараз повернувся до місця, де він був на піку буму 2013 року.

За цей час BTC / USD вдалося досягти близько 1130 доларів, перш ніж витратити кілька років на консолідацію завдяки Mt. Gox.

«Я використовую ціну для мільйонів ненульових адрес як оцінку вартості біткойна, і графік нижче показує, що оцінка повертається до рівнів 2013 року, хоча ціна повернулася лише до рівнів 2020 року», — пояснив Тіммер. «Іншими словами, біткойн дешевий».

Співвідношення ціни біткойна до мережі — не єдиний обнадійливий знак, коли мова йде про зростання біткойна, незважаючи на поточний ведмежий ринок. Тіммер додав, що впровадження біткойнів продовжує відображати зростання Інтернету і що мережа біткойнів «здається недоторканою» з точки зору циклів зростання.

Коли справа доходить до співвідношення ціна-мережа, не тільки біткойн має ознаки серйозного інвестиційного потенціалу.

«Якщо біткойн дешевий, можливо, Ethereum ще дешевший», — написав він. «Якщо ETH знаходиться там, де BTC був чотири роки тому, наведена нижче аналогія припускає, що Ethereum може бути близько дна».