Події, які можуть повернути назад падіння криптовалют

Crypto Bears є складними, але є кілька ситуацій, які можуть кардинально змінити ситуацію.

На велике розчарування криптовалютних інвесторів у всій екосистемі, офіційно розпочався ведмежий ринок, який призвів до нищівного падіння цін, яке залишило відносно небагато людей неушкодженими.

Розмови ентузіастів криптовалюти зараз зосереджені на ведмежих прогнозах щодо того, наскільки впаде біткойн (BTC) і як довго триватиме криптовалютна зима. Однак ті, хто має більше досвіду в цій справі, добре знають, що передбачити подагру практично неможливо.

Замість того, щоб зосереджуватися на тому, коли закінчиться ведмежий ринок, можливо, було б конструктивніше дослідити, які події можуть допомогти вивести ринок із ведмежого ринку та направити його на шлях до наступного циклу.

Ось огляд п’яти потенційних каталізаторів, які могли б вивести ринок криптовалюти з його поточної слабкості.

Вдала комбінація Ethereum

Однією з найбільш очікуваних подій за останні п’ять років є постійний перехід мережі Ethereum від перевірки завдань до перевірки рейтингу.

Незважаючи на те, що процес затягувався і страждав від численних невдач, офіційний зсув зараз близький, ніж будь-коли, завдяки успішному завершенню процесу злиття в публічній тестовій мережі Sepolia.

Цілком можливо, що ажіотаж навколо Ethereum Merge може допомогти вивести крипторинок із ведмежого стану, якщо з’єднання пройде гладко, особливо якщо це сприятиме більшій масштабованості та швидшій взаємодії з користувачем. У нинішньому вигляді об’єднання має відбутися у серпні 2022 року.

Слід зазначити, що успішне злиття також може призвести до новин про купівлю, чутки про продаж, коли ціни ненадовго підвищаться через ейфорію власників криптовалюти, щоб знову впасти, коли погана світова фінансова система повертається на перший план.

Спотове схвалення Bitcoin ETF

Ще одна подія, про яку говорять протягом багатьох років і яка може спровокувати відродження криптовалют, — це вихід Фонду спотової біржі біткойнів (ETF) на ринок США.

З 2017 року, коли перший BTC ETF, запропонований близнюками Вінклвоссами, був відхилений Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), нам довелося мати справу з подальшим відхиленням заявок.

Причини відмови зазвичай включають звинувачення в тому, що ринками криптовалюти легко маніпулювати і що адекватні гарантії не призначені для захисту інвесторів.

Якщо спот ETF буде затверджений, це зробить це давнє заперечення спірним і принесе новий рівень легітимності біткойнам і всьому класу криптоактивів. Це потенційно може розпочати нову хвилю інституційного впровадження, яка може призвести до кінця зими криптовалюти, оскільки нові кошти надходять на ринок.

ФРС змінює курс

«Не боріться з Федеральним резервом» — загальна фраза, яку використовують інвестори, щоб пояснити одну з найвпливовіших сил на світових фінансових ринках. Після багатьох років легкої монетарної політики та майже нульових процентних ставок Федеральна резервна система США схвалила підвищення процентної ставки на 0,25%, перше підвищення процентної ставки за більш ніж три роки.

Відтоді ФРС запровадила два додаткових підвищення ставок на 0,5% і 0,75%, підвищивши поточну базову процентну ставку до діапазону від 1,5% до 1,75%.

У той же час ціни на ризикові активи в усьому світі впали, а біткойн впав з 48 000 доларів наприкінці березня до поточної ціни, яка близька до підтримки в 20 000 доларів.

Історичний бум на ринках криптовалют і традиційних ринків, який стався в 2021 році, був значною мірою спричинений політикою ФРС, і дуже ймовірно, що повернення до такої політики знову призведе до потоку коштів в екосистему криптовалют.

Прийняття Bitcoin як законного платіжного засобу

У 2021 році Сальвадор став першою країною у світі, яка прийняла біткойн як законний платіжний засіб для використання своїми громадянами. У квітні 2022 року Центральноафриканська Республіка (ЦАР) стала другою країною, яка зробила це, що вказує на зростаючу тенденцію.

Хоча використання BTC як законного платіжного засобу було довгостроковою метою прихильників криптовалюти, а рішення Сальвадора та ЦАР заслуговують на відзначення, її прийняття такими невеликими гравцями на світовій арені мало сприяло більш широкому прийняттю. .

Однак це, швидше за все, зміниться, якби більший ринок, такий як Японія чи Німеччина, відкрився для офіційної реклами використання BTC своїми громадянами для щоденних покупок.