Кривавий крах біткойна знищив 80 000 мільйонерів

Кривавий крах біткойна знищив 80 000 мільйонерів.

У результаті обвалу криптовалюти кількість біткойн-мільйонерів впала більш ніж на 75% з листопада минулого року.

Понад 80 000 інвесторів у біткойн (BTC) втратили статус мільйонера через падіння на ринку криптовалют, але нижчі ціни означають, що кількість власників цілих BTC зростає.

Згідно з даними BitInfoCharts, 12 листопада, всього через кілька днів після того, як біткойн досяг нового історичного рекорду в 69 000 доларів, загалом 108 886 адрес BTC зафіксували баланс понад 1 мільйон доларів.

На сьогоднішній день, оскільки ціна біткойна намагається триматися вище 20 000 доларів США, лише 26 284 адреси реєструють активи вартістю понад 1 мільйон доларів, тобто кількість паперових мільйонерів впала більш ніж на 75% за останні дев’ять місяців.

Стрімке падіння ціни на флагманську криптовалюту вплинуло і на кількість китів – тих, хто може похвалитися біткоін-гаманцем на суму понад 10 мільйонів доларів. Якщо в листопаді минулого року було 10 587 адрес з мінімальною вартістю 10 мільйонів доларів, то сьогодні лише 4 342 мають такий же статус, що на 58% менше.

Незважаючи на зменшення чистого капіталу колишніх мільйонерів BTC, більше 13 000 нових “wholecoiners” – власників портфеля, що містить один або більше BTC – вийшли на ведмежий ринок, в результаті чого загальна кількість власників трохи перевищила 860 000. Цей значний показник збільшення цілих монет свідчить про те, що роздрібні інвестори накопичують великі суми BTC, поки ціни падають.

За даними Glassnode, понад 250 000 адрес додали 0,1 BTC до своєї власності або зареєстрували депозит у розмірі 2 000 доларів за останні 20 днів.

На біткойн та інші криптовалюти негативно вплинула низка проблем, у тому числі посилений регуляторний контроль, тривалі геополітичні заворушення, зростання інфляції та підвищення процентних ставок.

Через зростання невизначеності навколо стабільності глобальних ринків коментатори, схоже, погоджуються, що ціна ризикованих активів, таких як біткойн, може продовжувати падати протягом тривалого періоду часу.

Однак майте на увазі, що стара біржова приказка говорить, що коли ллється кров, потрібно купувати. І це, звичайно, час.