Дані Glassnode показують, що BTC знаходиться в «діамантових» руках ходлерів і довгострокових інвесторів

Все свідчить про те, що короткострокові інвестори і т.зв Біткойн-туристи втекли з ринку та позбулися залишків біткойнів, якими вони володіли.

Зі звіту аналітиків Glassnode, опублікованого вчора (04.07), ми дізнаємося, серед іншого, що поточні дії в мережі Bitcoin нагадують найнижчі рівні з 2018 і 2019 років. Автори звіту пишуть:

«Мережа Bitcoin наближається до стану, коли майже всі спекулятивні гравці та ринкові «туристи» були повністю видалені з ринку».

Більше того, наразі біткойн перебуває у сильному бічному тренді, і немає вагомих ознак того, що будь-який із напрямків, вгору чи вниз, має переважити терези на свою користь.

Незважаючи на «очищення» від туристів і більшості спекулянтів, дані Glassnode показують значний рівень накопичення серед адрес, що належать «креветкам», тобто суб’єктам з менш ніж 1 BTC, і китам, які зараз називаються адресами, що належать 1000 до 5000 BTC. До речі, важко не скластися враження, що термін «кити» останнім часом вживають зловживання залежно від контексту.

У свою чергу, за останній тиждень кількість активних адрес впала з приблизно 1 мільйона (приблизно в листопаді 2021 року) до 870 000 000. Glassnode також має надзвичайно низьку активність серед «з’єднаних адрес», тобто адрес, що належать одній особі. Їх активність впала до найнижчих рівнів, характерних для будь-якого такого сильного ведмежого ринку.

Аналітики Glassnode, відповідальні за звіт, також підкреслюють, що кількість нових адрес, які потрапляють у володіння біткойнами, також рекордно низька , дуже схожа на рівні 2018 і 2019 років. На їхню думку, все це вказує на майбутню стагнацію та сильний бічний тренд.

Незважаючи на це, дані, представлені у звіті, доводять, що кількість адрес з будь-якою кількістю BTC все ще досягає нових ATH і минулого тижня досягла 42,3 мільйона.