Інституції класифікують біткойн за силою

Інтерес до шортингу біткойнів з боку інституційних інвесторів зростає несподіваними темпами.

Усе завдяки нещодавно запущеному першому ETF, який дозволяє робити ставки на падіння біткойнів. Згідно з результатами аналізу, проведеного CoinShares , інвестиції в падіння BTC лише за останній тиждень залучили капітал у 64 мільйони доларів.

ProShares ETF, завдяки якому можна скоротити Bitcoin, був запущений 21 червня, про що ми повідомляли в цьому >> матеріалі. Нещодавнє значне падіння біткойнів викликало безпрецедентне зростання інтересу до гри проти BTC. Поточні надзвичайно негативні настрої щодо ринку та потенційна зміна тенденції також не сприяють занепокоєнням щодо майбутньої рецесії, бурхливої ​​інфляції, війни в Україні чи прогресуючої неплатоспроможності криптокомпаній. Не дивно, що інституційні інвестори зацікавлені у скороченні біткойнів і роблять ставку на подальше падіння.

Подібну думку щодо обраного біткоіном курсу нещодавно висловив Ясін Ельманджра, один з аналітиків ARK Invest. Ельманджра визнав у Twitter, що більшого збільшення ризикових активів, включаючи біткойн, не буде.

Все через «несприятливі макроумови». Коротше кажучи, інвестори не можуть дозволити собі ризик втрати капіталу, оскільки часи важкі.

Аналітик ARK Invest також зазначив, що, незважаючи на загрозливу рецесію, ФРС має намір продовжувати поточну монетарну політику і не припинить підвищення процентних ставок. У цій ситуації біткойн та інші криптовалюти, ймовірно, впадуть ще нижче, незважаючи на те, що зараз вони перебувають у найдовшому спадному тренді в історії.

Безумовно, втішає те, що основи біткойна залишаються незмінними, тому, незважаючи на різкі падіння, можна сподіватися на повернення висхідного тренду та позитивних настроїв у майбутньому.

Популярний останнім часом «король польських спекулянтів» Рафал Заорський неодноразово повторював, що, на його думку, біткойн є «дитиною низьких процентних ставок». На сьогодні є багато ознак того, що він може бути правим.