Генеральний директор KuCoin спростовує чутки про неплатоспроможність

Генеральний директор KuCoin спростовує чутки про неплатоспроможність, посилаючись на те, що «не планується призупинити виплати»

На ринку криптовалют ходили чутки про нібито наміри біржі KuCoin заморозити виведення коштів для своїх клієнтів.

Складна ситуація повинна бути викликана крахом Terra і 3AC, що призвело KuCoin до серйозних фінансових потрясінь.

Саме тому криптовалютна біржа KuCoin опинилася в центрі дискусії, оскільки користувачі Twitter почали попереджати інвесторів про майбутню заборону на виведення коштів.

Генеральний директор KuCoin Джонні Лю поспішив спростувати недоведені чутки до того, як вони набули сили і справді зуміли налякати користувачів біржі.

Відомі особи у світі криптовалют у Twitter, включаючи трейдера @KongBTC і дослідника блокчейнів @otteroooo, попросили своїх підписників вивести всі свої кошти з KuCoin, заявивши, що біржа може заморозити кошти всіх користувачів і незабаром заборонити зняття.

Стережіться чуток!

Я не впевнений, хто поширює ці чутки чи які їхні наміри, але #KuCoin не має впливу на LUNA, 3AC, Babel тощо.

Відкидаючи передбачувані чутки у вищезгаданому твіті, Лю підкреслив міцну позицію фірми, оприлюднивши нещодавнє фінансування у розмірі 150 мільйонів доларів, завдяки якому оцінка компанії склала 10 мільярдів доларів у травні 2022 року. Він також зазначив, що компанія наразі набирає на кілька посад, просячи інвесторів зробити власне судження на тлі її постійного FUD – страху, невпевненості та сумнівів.

Лю підтвердив, що опублікував звіт про перевірку компанії за 2022 рік із детальною інформацією про діяльність фондової біржі. Нарешті, він надіслав попередження людям, які звинувачують KuCoin у замороженні виплат і викликанні паніки серед інвесторів:

Обнадійливе повідомлення боса KuCoin не може бути приводом для обходу головного правила для всіх користувачів і учасників криптовалютних компаній, яке:

Наявність власних закритих ключів є «керівним принципом» інвестування в криптовалюти: якщо у вас немає власних ключів, у вас немає власних монет.

Витріщений погляд і забудькуватість можуть дорого коштувати.