Ведмежий ринок? «Ну і що», – каже чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров

Гаррі Каспаров, російський шаховий гросмейстер і президент Фонду прав людини, абсолютно не хвилює нинішній спад на ринку криптовалют.

Каспаров, який також є давнім прихильником біткойнів, розповів Cointelegraph під час консенсусу 2022 року, «що, чорт візьми», його думки щодо ведмежого ринку. Каспаров додав, що вважає 99% усіх монет «лайном», але заявив, що і біткойн (BTC), і ефіріум (ETH) вже інтегровані в традиційні фінансові ринки через нещодавні коливання цін.

Він сказав:

Ринок NFT відновиться

Каспаров також упевнений, що ринок нерозмінних токенів або NFT повернеться до зростання, коли світ стане більш цифровим. Незважаючи на те, що ринок NFT, безумовно, сповільнився з піку, нещодавній галузевий звіт DaapRadar показав, що продажі NFT у травні склали 3,7 мільярда доларів. Хоча з квітня обсяги впали на 20%, Каспаров вважає, що ринок NFT відновиться, оскільки світ продовжує покладатися на цифрову торгівлю.

Каспаров поділився своїми думками про те, чому він запустив колекцію NFT минулого грудня на ринку NFT 1Kind. За словами Каспарова, він хотів зрозуміти, як відбувається цей процес, а також показати своє життя в цифровому вигляді.

І додав:

За словами Каспарова, результат матчу, який він зіграв і виграв з радянським гросмейстером Анатолієм Карповим, був проданий за 51 ETH.

«Велику частину моєї колекції склав мій рахунок 9 листопада 1985 року, коли я став чемпіоном світу з шахів».