Цього літа очікуйте бічної тенденції з різким падінням курсу біткойна

Цього літа очікуйте більше бічної тенденції з різким падінням цін на біткойн

Крипто Джебб і незалежний аналітик ринку Скотт Мелкер погоджуються, що найважчі дні на ринку криптовалют ще попереду.

Обговорення стану криптовалютного ринку було домінуючою темою в останні кілька тижнів, оскільки деякі ЗМІ критикують інвесторів у біткойни (BTC) та DeFi за інвестування в активи, які не мають фундаментальної цінності. У той же час досвідчені криптоаналітики та трейдери дивилися на графіки, щоб знайти підказки, які сигналізують, коли ринок падає та змінює курс.

Інвестори-початківці явно засмучені, і деякі з них передбачили крах нового класу активів, але для тих, хто був на ринку протягом багатьох циклів, це нове падіння є просто черговою пожежею, яка зрештою призведе до оздоровлення екосистеми.

Наступні кроки на ринку криптовалют були темою, яку детально обговорювали з Джеббі та незалежним аналітиком ринку Скоттом Мелкером. Пара обговорила свої погляди на те, чому цінна пропозиція біткойна залишається сильною та як може виглядати цінова дія найдорожчої криптовалюти.

Ось огляд деяких ключових моментів, обговорених Crypto Jebb і Melker.

Трейдери зосереджуються насамперед на спотовій ціні біткойна та скаржаться на той факт, що він не працює так, як багато хто обіцяв, що він буде захистом від інфляції, але Мелкер зазначив, що його продуктивність значною мірою залежить від країни та економічних умов, у яких вона живе.

Біткойн може значно знецінитися в доларах США, але порівняно з такими країнами, як Венесуела, яка переживає гіперінфляцію, або Нігерія, де велике населення країни не має доступу до банківських послуг, BTC пропонує людям спосіб зберегти вартість своїх грошей і торгувати у відкритій фінансовій системі. .

Однією з найбільших особливостей, яку підкреслив Мелкер, є те, що біткойн є першим справжнім активом, який дає людям у всьому світі можливість відмовитися від поточної фінансової системи.

Відповідно до Crypto Jebb, біткойн є термодинамічно здоровим, що означає, що він був визначений як ресурс, який утримує енергію, яка вводиться в систему, і який не «витікає» через такі речі, як інфляція.

У якому напрямку піде ринок?

Стосовно майбутнього ринку Мелкер підкреслив, що, хоча впровадження криптовалюти може не просуватися швидко для тих, хто працює на ринку роками, «запровадження біткойнів відбувається швидше, ніж Інтернет. Це крива хокейної ключки, яка абсолютно параболічна».

І Crypto Джебб, і Мелкер припустили, що зміна парадигми в бік інвестування в криптовалюти просто потребує більше часу, оскільки люди, які були навчені інвестувати в такі речі, як 401 тис. (пенсійна система США) або Roth IRA, і більшість інвесторів навчені боятися ризик.

У відповідь на потенційних критиків, які називають волатильність біткойна основною причиною уникнення криптовалют, Мелкер підкреслив проблеми, які нещодавно виникли на фондових ринках, посилаючись на слабкі показники таких акцій, як Netflix, Facebook, PayPal і фонди Cathie Woods ARK.