Причина, чому власники Cardano (ADA) будуть щасливі в липні

Дата запуску 28 червня була скасована через триваючу волатильність ринку.

Команда IOHK заявила в нещодавній публікації в блозі, що також має кілька проблем, які потрібно виправити, і потребує додаткового часу для тестування. Однак жодна з помилок не була позначена як «серйозна».

Згідно з останніми оновленнями, Cardano (ADA) має запустити тестову мережу для Vasil 3 липня. Очікується, що розгортання хардфорка Cardano (ADA) Vasil відбудеться в липні.

Важка робота – хардфорк

Крім того, компанія висловила вдячність усій спільноті Cardano за постійну підтримку, а також усім SPO Cardano, «які продовжують підтримувати тестову мережу та їхні скоординовані зусилля з підготовки мережі до Vasil HFC».

Посилаючись на слова засновника Cardano Чарльза Хоскінсона, у твітах також підкреслюється, що:

Що таке Cardano (ADA)?

Cardano — блокчейн-платформа з підтвердженням частки. За словами його творців, він має дати можливість «новаторам, винахідникам і візіонерам» запроваджувати позитивні зміни в глобальному масштабі.

Очікується, що Cardano, заснований на програмному забезпеченні з відкритим кодом, допоможе побудувати безпечніше суспільство з чіткими та справедливими правилами. Тому однією з його цілей є «повернення окремим особам влади, яка зараз зосереджена в герметичних і непідзвітних структурах».

Починається зворотній відлік
Дата встановлена, і годинник починає відлік для Cardano. Чи будуть великі підвищення чи навпаки? Будь-хто зможе дізнатися про це найближчими тижнями.

У той же час спільнота попросила мінімум 4 тижні, щоб дати SOP, розробникам і біржам час для тестування та оновлення до хардфорку основної мережі Cardano.

Нарешті команда робить висновок: «Коли всі будуть зручні та готові, ми пройдемо той самий процес, щоб оновити основну мережу до Василя».

Кардано діаграма

Водночас ціна криптовалюти Cardano (ADA) на момент публікації становила $0,44267, що близько до 2% втрати за день і майже 4% втрати за останні сім днів.

На денному графіку ви можете побачити, що ціна Cardano знаходиться на тому ж рівні, що й у травні, що показує, що цей альткойн втратив набагато менше за останні тижні, ніж інші криптовалюти (включаючи BTC та ETH). Технічна підтримка підтримується постійно, тому це може бути позитивним сигналом того, що ADA, у разі хороших новин у липні, може відновитися швидше, ніж інші криптовалюти.