Це сприятливий час для покупки біткойнів? Експерти кажуть, що BTC «досяг дна».

Сектор криптовалют торгується в середині. Інвестори з нетерпінням чекають серпня після того, як липень закінчився як найкращий місяць у 2022 році з точки зору ефективності таких основних активів, як біткойн.

Існує багато думок, що біткойн, можливо, досягне дна. Тож, можливо, це можливість купити?

Ентоні Скарамуччі, засновник і керуючий партнер SkyBridge Capital, каже, що найгірший ведмежий момент у секторі криптовалют позаду після краху, спричиненого банкрутством Three Arrows, Celsius і Voyager.

Ви новачок на ринку криптовалют? Обов’язково зареєструйтеся на цей вебінар: 5 ключових понять, які потрібно знати, перш ніж інвестувати в криптовалюти

Однак, пояснюючи, як купувати криптовалюти, цей експерт продовжує рекомендувати бути обережними під час інвестування з огляду на макроекономічну невизначеність.

«Це нестабільні активи. Людям потрібно дивитися на ці активи з перспективи чотирьох або п’яти років», — сказав Скарамуччі MarketWatch.

«Грунтуючись на наших показниках справедливої ​​ринкової вартості, заснованих на прийнятті, розмірі гаманця, варіантах використання, зростанні гаманця, ми вважаємо , що справедлива ринкова вартість біткойна наразі становить близько 40 000», — зазначає Скарамуччі.

За останні 7 днів біткоін виріс на 8% і намагається подолати психологічний бар’єр у 24 000 доларів.

Технічний аналіз Bitcoin

Біткойн відновлюється після денного закриття нижче важливого 38,2% відкату Фібо на рівні 23 263 доларів. В даний час BTC / USD тестує цей опір, і якщо йому вдасться закритися вище цього за день, то липневий максимум на рівні 24 605 доларів може стати ціллю.

Вище цього рівня фокус переміститься на психологічний рівень 25 000 доларів і 50% корекцію Фібо 25 003 доларів.