Біткойн: комісії за торгівлю на рівні річного мінімуму – ведмежий ринок залишається незмінним

Біткойн знову падає у вівторок, прямуючи до п’ятої поспіль денної втрати. Усі ознаки свідчать про те, що ведмежий ринок найближчим часом не здасться.

Значна частина останнього зростання була спричинена довгостроковими інвесторами в біткойн, т.зв Ходлери – ті з найбільшими переконаннями. Однак нові інвестори також впливають на те, наскільки довговічним є кожен висхідний рух.

У мережі біткойн як і раніше «домінують HODLers, і поки що немає значного повернення з точки зору нового попиту». Це пов’язано з активністю в блокчейні, йдеться у звіті компанії з дослідження криптовалюти Glassnode.

Однак відсутність нових грошей — не єдиний фактор, з якого шанувальники біткойнів наразі не мають приводу радіти. Комісії за транзакції, типові для ведмежого ринку, залишаються близькими до річного мінімуму в 13,4 BTC на день.

Зростання комісій за торгівлю є «імовірно сигналом відновлення», сказав Glassnode, додавши: «Бичачі ринки, як правило, утримують високі комісії за торгівлю».

Останнє падіння біткойна відбулося лише через кілька днів після того, як популярна криптовалюта викликала інтерес інвесторів, надзвичайним зростанням до понад 24 000 доларів. Це сталося завдяки ставкам, що підвищення процентних ставок у США добігає кінця.

Минулого тижня голова ФРС Пауелл припустив, що центральний банк може почати сповільнювати темпи жорсткості монетарної політики. Це призвело до скорочення ліквідності та постраждали ринки, що розвиваються, такі як криптовалюти. За його словами, зараз центральний банк хоче переоцінити вплив підвищення ставок на економіку та інфляцію.

Інвестори очікують, що ФРС підвищить ставки приблизно до 3,3 відсотка до кінця року – з приблизно 2,375 відсотка зараз, – але не очікують подальшого підвищення ставок після цього.