Біткойн: стережіться цих рівнів, якщо він зможе подолаті «бар’єр» до 24 000

Біткойн уповільнює свій позитивний тренд, який призвів до кінця липня, порушивши 3-місячну посячну пору . У липні він знизився майже на 17%.

Що тепер? якщо на сьогоднішні падіння, експерти відзначають тенденцію до минулого місяця.

«Негативна смуга BTC у червні з місячним падінням на 38% і ETH, який втратив цілих 45%, були перервані. Режим ризику, який вдається підняти більшість криптовалют, пояснює eToro.

За даними eToro, на даний момент і з боку настроїв цікава зміна настроїв інвесторів, що виправдовує підвищення цін на криптовалюту в липні.

Біткойн: технічний аналіз

«Технічна область у 22 000, яку ми визначили за попередні тижні, була пошкоджена, і ціни зараз затримують. Якщо вам вдасться отримати вище 23 800-24 000 доларів, найближче цільове становитиме 28 000 доларів, що дуже ймовірно, враховуючи, що багато інвесторів, які очікували, що ціни підуть нижче 17 000, капітулювати і втечуть на ринок, зазначає Хав’єр Моліна .

«Вам слід стежити за тими рухами, які закінчуються погано, якщо інвестор має виїначтер на є виїначтер. Якщо ціни не підвищаться вище 24 000, підтримка становитиме близько 20 000 доларів», – резюмує він.