Біткойн пішов на північ слідом за ФРС і надсилає позитивні технічні сигнали

Біткойн різко зріс учора ввечері та вночі після засідання ФРС, яке передбачувано завершилося підвищенням ставки на 0,75%.

Ціна BTC/USD зросла приблизно з 21 600 доларів напередодні оголошення ФРС до максимуму в 23 415 доларів за ніч, збільшившись на понад 8% за кілька годин.

Більшість оглядачів пояснюють бичачу реакцію біткойна на підвищення ставки ФРС тим, що ринок значною мірою передбачив оголошення ФРС. Інвестори «купили новини» після того, як «продали чутки».

Інше пояснення криється в словах голови ФРС Джерома Пауелла, які супроводжували підвищення ставки.

Хоча Пауелл сказав, що банк продовжуватиме дотримуватись твердої монетарної політики для стримування інфляції, він також сказав, що він також може припинити нещодавнє підвищення ставок.

Пауелл також зазначив, що економіка США ще не ввійшла в рецесію, як передбачали багато спостерігачів, вказавши на силу ринку праці, на якому цього року було створено 2,7 мільйона робочих місць, і сказав, що «економіці немає сенсу перебувати в рецесії». “.

Сьогодні головною подією, яка може вплинути на долар і євро/долар , стане флеш-пам’ять про ВВП США за 2 квартал, який вийде о 14:30.

Технічний аналіз біткойна: важливі порогові значення для криптовалюти
З точки зору діаграми, зростання біткойна за вчорашній вечір дозволило криптовалюті подолати спадний тренд, який спонукав її рух з минулого тижня, покращивши її короткостроковий профіль.

BTC / USD також подолав свої ковзні середні за 100 і 200 годин, що також є позитивним знаком. Вчорашнє зростання також повернуло біткойн вище його 200-тижневої ковзної середньої, яка зараз становить 22 800 доларів, після невдалого першого тесту минулого тижня.

У короткостроковій перспективі, на додаток до вчорашнього максимуму в 23 400 доларів США, наступним опором для біткойна є 23 700 доларів США / 24 000 доларів США, випереджаючи максимум минулого тижня в 24 300 доларів США . Зниження на 22 800 $ / 23 000 $ — перша підтримка, яку варто розглянути.