Чи продовжить падіння біткоін? Час для ФРС

Біткойн продовжує демонструвати короткострокові ведмежі настрої вранці на засіданні ФРС, що може виявитися вирішальним для всіх світових ринків, включаючи криптовалюти.

Нагадаємо, минулої ночі BTC/USD почав відзначати низьке значення в $20 738, найнижче з 16 липня. З моменту вчорашнього максимуму минулої середи в 24 276 доларів біткойн впав майже на 15%.

Більшість аналітиків назвали сьогоднішнє вечірнє засідання ФРС, яке, як очікується, завершиться ще одним підвищенням ставки на 0,75%, як причину слабкості біткойна, на додаток до загального ухилення від ризику, викликаного високою інфляцією та побоюваннями глобальної рецесії.

Це означає, що «ралі допомоги» не виключається для BTC, доки ФРС просто діє так, як очікує ринок, без будь-яких жахливих сюрпризів. Як говорить відома біржова приказка, ринок міг би в цьому випадку «купити новину після того, як продав чутки».

Іншою проблемою, яка вплинула на біткойни вчора, стала публікація МВФ «Перспективи розвитку світової економіки» в липні 2022 року, в якій прогнозується значне уповільнення глобального зростання в середньому до 3,2% цього року та 2,9% у 2023 році.

«Ризик рецесії особливо високий у 2023 році, коли очікується, що зростання досягне дна в багатьох економіках, заощадження домогосподарств, накопичені під час пандемії, зменшаться, і навіть незначні потрясіння можуть зупинити економіку», – йдеться у звіті.

Технічний аналіз Bitcoin. Технічні пороги для біткойнів

З точки зору графіка, першою підтримкою для BTC / USD є область 20 750 доларів, що відповідає вчорашньому мінімуму та мінімуму від 17 липня. Область у 20 400 доларів буде наступною потенційною погодинною підтримкою перед основним психологічним порогом у 20 000 доларів.

З точки зору зростання, 21 600 доларів є першою очевидною перешкодою, випереджаючи психологічний поріг у 22 000 доларів, вище якого біткойн почне сумніватися в спадному тренді, який спонукає його рух з минулого тижня.