Чи буде новий рай для біткойн-майнерів?

У критичному для індустрії криптовалют і майнерів біткойнів Парагвай прийняв закон, що створює податкову та нормативну базу для майнінгу криптовалюти в країні.

Законопроект Сенату регулює діяльність компаній, які працюють в країні.

Парагвай стає все більш привабливою країною для криптовалют: майнери літають в країну через дешеву та екологічно чисту електроенергію, а законодавці хочуть зробити її криптовалютним хабом.

Ця пропозиція випливає з закону, розробленого минулого року конгресменом Карлосом Рехалою та сенатором Фернандо Сільва Фачетті, який також спрямований на регулювання майнінгу та торгівлі криптовалютами. Перш ніж він стане законом, його має схвалити президент Маріо Абдо Бенітес.

Цього разу нормативні документи вимагають від Міністерства промисловості та торгівлі (MIC) нагляд за постачальниками криптовалютних послуг.

Текст закону ще не опубліковано, але на веб-сайті Конгресу Парагваю зазначено, що майнінг повинен буде схвалити MIC, а за постачання електроенергії відповідатиме Національне управління електроенергетики, echo Decrypt.

У звіті додається, що Секретаріат з боротьби з відмиванням грошей або запобігання активам контролюватиме придбання машин криптовалютними компаніями.

Видобуток біткойнів переживає важкий період через високі ціни на енергоносії.

Канадський гірничодобувний гігант Bitfarms (NASDAQ: BITF) оголосив минулого року, що він увійде в країну на умовах п’ятирічної оренди з річним контрактом на купівлю відновлюваної енергії, щоб отримати 10 МВт зеленої гідроенергії.

Однак навіть із новим законом Парагвай буде на кілька кроків позаду Сальвадора, зазначає Decrypt. У цій центральноамериканській країні біткойн є законним платіжним засобом, і компанія повинна приймати його, якщо в них є ці технологічні засоби.

Чи буде новий рай для біткойн-майнерів?