Ілон Маск: «Ми не виносили судження щодо BTC». Більш агресивний ЄЦБ скоротить біткойн

Вчора біткойн досяг 24 276 доларів, збільшившись майже на +23%. Основна криптовалюта з минулого вечора ослабла і зараз торгується на рівні 22 875 доларів.

Окрім отримання прибутку та зниження схильності до ризику, схоже, на біткойн вплинуло оголошення Tesla (NASDAQ: TSLA ) під час квартальних результатів продажу криптовалютних активів.
Виробник електромобілів під керівництвом Ілона Маска оголосив, що продав 75% своєї частки в біткойнах за 936 мільйонів доларів, що свідчить про те, що Tesla зазнала збитків у розмірі близько 1 мільярда доларів, кажуть аналітики.

Під час телеконференції з аналітиками в середу Маск сказав: «Варто згадати, що причина, чому ми продали деякі з наших біткойн-холдингів, полягала в тому , що ми не були впевнені, коли послабляться блокади COVID-19 у Китаї. Тому для нас було важливо максимізувати наші грошове становище . враховуючи невизначеність навколо блокади COVID у Китаї».

«Ми, звичайно, наполегливо збираємося збільшити нашу частку в біткойнах у майбутньому , — сказав Маск, — тому це не слід сприймати як вирок щодо біткойнів » . Ми просто були стурбовані загальною ліквідністю компанії, враховуючи закриття через COVID-19 у Китаї».

Сьогоднішнє засідання ЄЦБ буде в центрі уваги фінансових ринків. З точки зору криптовалюти, більш агресивний, ніж очікувалося, ЄЦБ мав би ведмежий ефект, тоді як більш м’яка позиція, ніж прогнозував ринок, могла б трохи полегшити BTC.

Технічний аналіз: важливі технічні порогові значення для біткойнів
Нарешті, коли справа доходить до важливих порогів для біткойна в найближчій перспективі, область 22 500 $ / 600 $ забезпечує пряму підтримку, випереджаючи психологічний поріг у 22 000 $ і область 21 500 $. З іншого боку, біткойн зіткнувся з психологічним порогом у 23 000 доларів США, психологічним порогом у 24 000 доларів США та вчорашнім максимумом у 24 276 доларів США.