Біткойн конкурує з золотом: Goldman Sachs каже, що він зросте до 100 000 доларів

У опублікованій вчора примітці, яку широко підхопила криптовалютна преса, відомий інвестиційний банк США Goldman Sachs (NYSE: GS ) прогнозує, що біткойн зросте до 100 000 доларів, описуючи його як прямого конкурента золоту .
Банк підрахував, що біткойн продовжить захоплювати частку ринку золота в рамках більш широкого визнання цифрових активів.

Голдман сказав, що він оцінює ринкову капіталізацію біткойна в трохи менше 700 мільярдів доларів.

Банк також припустив, що ринкова частка біткойнів у зберіганні вартості повинна «гіпотетично» досягти 50% протягом п’яти років, сценарій, який дозволить ціні BTC перевищити 100 000 доларів.

Довгий час біткойн називають цифровим золотом, його недоліки пов’язані з невиплатою відсотків або дивідендів і перевагою відсутності зв’язку з більш традиційними активами.

Варто зазначити, що Goldman Sachs не єдиний, хто розглядає підвищення курсу біткойна до 100 000 доларів. Антоні Тренчев, співзасновник криптовалютної кредитної платформи Nexo, був ще більш конкретним, коли раніше цього тижня оцінив, що криптовалюта повинна досягти 100 000 доларів. доларів до середини 2022 року.

Він згадав про продовження адаптаційної монетарної політики та більше визнання інституцій як головні фактори, що сприяють бикам.

Технічні пороги для біткойнів, на які варто звернути увагу в короткостроковій перспективі. Наостанок нагадаємо
, що початок 2022 року поки що був досить ведмежим для біткойна, який вчора встановив мінімум у 45 500 доларів. і все ще застряг під кількома ведмежими лініями тренду.

Важлива підтримка близько $45 700. був перевірений кілька разів за останні дні. Прорив нижче цієї підтримки приведе вас до рівня 44 000 доларів, а потім мінімуму початку грудня 2021 року на рівні 42 000 доларів. і основний психологічний поріг у 40 000 дол.

З іншого боку, 50 000 доларів є значною психологічною перешкодою, але з чисто графічної точки зору це підвищення вище 52 000 доларів США. необхідний для значного покращення профілю Bitcoin.