Біткойн: тенденція залишається позитивною, але може відбутися корекція

Вчора біткойн отримав подальше відоме зростання, досягнувши максимуму в 32 400 доларів учора в день, і залишився позитивним у короткостроковій перспективі, незважаючи на корекцію, повернула криптовалюту трохи нижче в 32 000 доларів.

Варто зазначити, що вчорашні стрибки біткойна відбулися в той час, коли фондові ринки різко падали, що підтверджує, що кореляція між BTC і акціями ставиться під сумнів. Більшість європейських фондових ринків завершили вчорашній день падінням більше ніж на 1%, американські індекси також знизилися, хоча і в меншій мірі.

Таке зниження схильності до ризику ставить під сумнів здатність біткойна продовжувати зростання відразу від поточного рівня, особливо тому, що технічні фактори також вимагають обережності.

Насправді BTC / USD стикається з важливою зоною опору близько 32 000 $ / 32 700 $. Якщо перегляд все-таки відбудеться, то першою серйозною підтримкою, на яку потрібно звернути увагу, буде психологічна порогова зона в 31 000 доларів.

Згідно з дослідженнями БД, біткойн все ще перебуває у фазі бульбашки

В останніх новинах про біткойн, опитування Deutsche Bank (ETR: DBKGn), опубліковане у вівторок, показали, що великі інвестори все ще вірять, що біткойн знаходиться на території «надзвичайної бульбашки».

Опитані інвестори були лише трохи оптимістичніші щодо Nasdaq , індексу фондового ринку, який сильно коререта ринку. Насправді, хоча індекс Nasdaq 100 впав більше ніж на 20% з початку року, технологічні дії все ще вважаються бульбашкою, і переважно більшість респондентів дають Nasdaq оцінку 7 або нижче.