Біткойн: рівень 30 тис. зупинив падіння

Ціни на біткойни різко поглибили вчорашнє падіння, продовжуючи рух, розпочатий наприкінці минулого тижня, випробувавши серйозну психологічну підтримку на рівні 30 000 доларів.

Вчорашній найнижчий рівень для BTC / USD становив 29 900 доларів, що є новим річним мінімумом з 2022 року.

Порівняно з максимумом минулого четверга, який становив майже 40 000 доларів, біткойн впав на 25% менш ніж за п’ять днів.

Ризик для біткойна полягає в… переважаючому ухиленні від ризику

Основним фактором, що впливає на біткойн, є переважаючі настрої щодо ризику – європейські фондові ринки вчора втратили більше 2% (WIG20-2,15%), а фондові ринки США також почали тиждень у мінусі – S&P 500 впав на 3,2% і Nasdaq майже на 4% .

Війна в Україні, неконтрольована інфляція та швидке підвищення процентних ставок центрального банку створюють ведмежий коктейль для всіх ризикованих активів, символічним представником яких є біткойн.

Сьогодні на схильність до ризику, ймовірно, впливатиме низка подій, зокрема індекс ділового клімату Німеччини IFO на 11:00 ранку та численні виступи членів ФРС та ЄЦБ.

Втрата прив’язки TerraUSD до долара також впливає на ринок криптовалют

Іншим фактором, що впливає на ринок криптовалют, є втрата прив’язки стейблкойну TRC/USD до долара, що призвело до краху дочірньої криптовалюти Terra (LUNA). Це також призвело до того, що фонд Terraform Labs, який керує TerraUSD і Terra (LUNA), продав частину своїх великих резервів біткойнів, щоб підтримати стейблкойн.

Як показують дані блокчейну, у понеділок увечері Terraform Labs спустошила свій грошовий гаманець від усіх біткойнів, або близько 42 530 біткойнів, можливо, щоб звільнити кошти в спробі зупинити низхідну спіраль TerraUSD.

Сальвадор купує біткоіни за хорошою ціною
Слід зазначити, що, як і у випадку з більшістю основних коригувань цін на біткойн, Сальвадор, який за останній рік зробив біткойн офіційним на внутрішньому ринку , купив достатню кількість біткойнів за низькою ціною, як повідомив президент Букеле у твіті.

Біткойн: технічний аналіз і відповідні технічні пороги
Технічно кажучи, ми нагадуємо вам, що з учорашнього дня було кілька важливих ведмежих сигналів, включаючи падіння нижче 35 000 доларів США та перевірку 30 000 доларів. Поки що начебто поріг у 30 тисяч. доларів зупинив падіння, а біткоін намагається повернутися до рівня вище 31 тис. доларів на момент написання цієї статті.

Якщо BTC / USD підтвердить прибуток нижче 30 000 доларів США, наступним серйозним падінням буде 29 340 доларів США з 20 липня 2021 року, а потім 29 340 доларів США порівняно з січнем 2021 року. Потім ви можете побачити деякі підтримки попереду області 24 000 доларів на денному графіку.

Нарешті, слід зазначити, що, згідно з даними Glassnode, середня реалізована ціна (середня база витрат серед трейдерів) біткойна становить 24 300 доларів США . Історично реалізовані рівні цін слідували за ринковими мінімумами, які передували довгим діапазонам або сильному висхідному тренду.

Тому деякі аналітики очікують, що BTC зрештою стабілізується в діапазоні 24 000-27 000 доларів.