Криптовалюта TRON (TRX) набирає обертів перед завтрашнім запуском USDD

На відміну від більшості криптовалют останніми днями, зокрема біткойнів , які застрягли нижче 40 000 доларів США, криптовалюта TRON (TRX) зросла на 10% з учорашнього дня та майже на 25% за тиждень.

Таке сильне зростання дозволило їй увійти до Топ-20 найважливіших криптовалют, де вона наразі посідає 20 місце.
Це також найефективніша криптовалюта в топ-20 на момент написання цієї статті, як за 24 години, так і за 7 днів.

Головним фактором, що впливає на кращі результати криптовалюти TRON, є майбутня прем’єра (завтра, у четвер, 5 травня) USDD, або «децентралізованого долара» , який має стати «найбільш децентралізованою стабільною грошима в історії людства» і буде запущений в мережі TRON.

Це ще не все, оскільки TRON також оголосив про плани створити резерв TRON DAO, або, як він сказав, «перший децентралізований резерв в індустрії блокчейнів», і ця новина викликає галас, який є корисним для криптовалюти.

Важливі технічні пороги для криптовалюти TRON (TRX)

Що стосується еволюції графіка TRON, варто зазначити, що сьогодні криптовалюта подала позитивний сигнал, перевищивши 200-денну ковзну середню після того, як вона була нижче цього показника з кінця 2021 року.

200-денна ковзна середня, яка зараз становить $0,07616, вважається першою підтримкою поблизу поточних цін.

З іншого боку, психологічний поріг у $0,08 000 і максимум 31 березня в $0,07950 представляють собою першу зону опору, яку слід розглянути. Після перевищення цього порогу можна швидко досягти ключового порогу в 0,1 долара.